Yeni Instagram Etkileşim Artırma Yöntemleri

Yeni Instagram Etkileşim Artırma Yöntemleri

Instagram etkileşimi artırmak için neler yapılmalı

Instagram’da takipçi sayınızı artırmak ve popüler olmak için birçok yöntem vardır. Yoğun bir çalışma ve zaman ile popülaritenizi artırabilirsiniz. Takipçi satın alarak da instagram’da büyük bir kitle elde edebilirsiniz. Takipcivar.com adresimizi ziyaret ederek daha çok bilgi edinebilirsiniz. Takipçi satın alma.

Kitle erişimini değerlendirin.

Takipçilerinizin kaç kişiyi takip ettiğini anlamanız gerekir. Takipçi 500'den fazla hesaba abone olursa, postanız için daha az erişilebilir hale gelir. Rusça hizmet Pication'un yardımıyla erişiminizi analiz edin. Takipçilerinizin kaç tanesinin 1000'den fazla kişiyi takip ettiğini görüyor musunuz? Bu kişiler hesabınız için bot olarak kabul edilebilir. Yayınlarınızı feed'de görmeleri pek olası değildir.

Botların çıkarılması.

Kitleniz sizi ne kadar pasif takip ederse, o kadar az katılım. İzleyiciyi ayrıştırmak için hizmeti kullanın. Aboneleri abonelik sayısına göre filtreleyin veya diğer filtreleri kullanın (beğenme sayısı, avatar sayısı ve diğerleri). Şimdi seçilen hesapların engellenmesi gerekiyor. Kapsamın düşmediğinden emin olmak için, engellenen bot sayısının yeni çekilen abonelerden daha az olduğundan emin olun. Gerçek instagram takipçileri satın almakta kesinlikle bir sıkıntı yoktur ve hesaplarınıza yüksek derece yarar sağlamakta. Kaliteli siteler ile çalışarak takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz.

Sıcak Kitleyi Ayrıştırma

Şimdi potansiyel olarak ilgilenen bir kitle bulmanız gerekiyor. Bu, rakiplerin, halka açık VKontakte ve diğer sosyal ağların hesapları olabilir. Aktif olarak yorum yapan bir kitleyi ayrıştırın. Dinleyicileri ayrıştırıldıktan sonra, kitle paylaşımı / toplu dinleme için yapılandırın.

Hashtag kullan

Gönderi başına 5 hashtag kullanın. Kendi markalı ürünlerinizden birkaçına gelin ve hedef kitlenin bireysel segmentleri için dar olanları kullanın. İki çalışma sonucunda ölçülen, hashtag'lerin yanı sıra bir konum işaretiyle birlikte Instagram mesajlarının daha fazla beğenip yorum yaptığını buldu. TrackMaven araştırmacıları, en iyi katılım oranlarına ulaşmak için dokuz hashtag'in en uygun sayı olduğu sonucuna vardı. Erişiminizi artırmak için, hashtag sayısını periyodik olarak 10-20'ye yükseltin. Yayınınızdaki hashtag'leri almak için Görüntüleme Amacı hizmetini kullanın. Sadece görüntüde ne olduğunu birkaç kelimeyle açıklayın ve uygulama size birkaç seçenek sunacaktır.

Günde en az bir gönderi yayınlayın.

Tailwid pazarlamacıları 2017 yılında 100 binden fazla Instagram profilini inceleyen bir çalışma yürüttü ve yayınların sıklığının doğrudan katılım düzeyi ve abonelerin büyümesi ile ilişkili olduğu sonucuna vardı.

Başkalarının oluşturduğu içeriği yayınlayın.

Büyük markalar için, ürünleriyle ilişkili kişilerin en iyi yayınlarını almak ve bunları sayfanızda yazarın işaretiyle yayınlamak oldukça yaygın bir uygulamadır.

Yayınlanma zamanını belirleme

Instagram'da yayın için ideal zamanınızı bulmak çok önemlidir. İstatistiklerinize bakarsanız, farklı zamanların farklı kapsama alanı sağladığından emin olun. Bununla birlikte, evrensel bir tarif mevcut değildir. Her blogcunun ideal zamanı vardır.

Analitikle çalışın.

Instagram'daki popülerlik yasalarından biri, abonelerin kaydetmek isteyeceği, arkadaşlarıyla paylaşmak isteyeceği yüksek kaliteli içerik yayınlamaktır. Ancak abonelerinizin tam olarak neyi sevdiğini anlamak önemlidir. Bunu yapmak için, istatistikler bölümünü tekrar açın ve analiz edin: herhangi bir eğilim var mı? Belki bir tür yayın abonelerinizle olanlardan daha popülerdir? Yakın gelecekte benzer içerik yayınlayın. İzleyin: Aboneleriniz gönderilerinizi tekrar aktif olarak seviyor mu?

Takipçileriniz ile iletişiminizi geliştirme

Instagram'da yorumlar, popülerlik için ana kriterlerden biridir. Ne kadar çok kullanıcı yorum yaparsa, yayında o kadar çok yayın gösterilir. Bu tür mesajlar popülerliğe düşüyor. Aboneleri soru sorarak diyaloga dahil edin. Takipçilerin yorumlarını yanıtlayın. Ne söyleyeceğinizi bilmiyorsanız, ifadeler koyun ve yorum için teşekkür ederiz.