Ücretsiz Takipçi Kazanma Taktiği

Ücretsiz Takipçi Kazanma Taktiği

Instagram Takipçi, Beğeni Satın Almak

Basit metrikleri, yani Etkileşim Oranını hatırladıktan sonra, takipçilerinizden ne kadar Beğeni almanız gerektiğini anlamak kolaydır. Yayınladığınız içeriğin türüne veya Instagram iş sayfanızda bulunduğunuz ticari nişe bağlı olarak, ortalama katılım oranı% 20 olacaktır (en azından bir dizi uzman bu rakamı kabul eder). Bu, örneğin 1000 takipçiniz varsa, genellikle yazı başına 200 beğeni alacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte, farklı kullanıcılar farklı etkileşime girme eğilimi gösterdiğinden ve farklı yayın türleri bazen daha az etkileşimde bulunduğundan bu her zaman geçerli olmayabilir. Etkileşim düzeyinin% 10'u geçmemesi tamamen normaldir.

 

Burada hatırlanması gereken önemli nokta, ne kadar çok takipçiniz varsa, katılım düzeyinin o kadar düşük olmasıdır. Instagram'da yaygın olarak fark edilen ve 6 haneli takipçileri olan birçok kişiyi etkileyen bir istatistik. Dolayısıyla, 100,00'dan fazla takipçisi olan bir hesabın% 2'den daha düşük bir etkileşim oranına sahip olması mümkündür. Daha ilginç olan, ortalama bir Instagram kullanıcısının yeni yayınlanan tüm içeriğin% 70'ini kaçırmasıdır. Genellikle kullanıcının hatası değildir, çünkü Instagram, takipçilerini 7/24 yaratıcı içerikle bombalayarak sosyal platformdur. Özetlemek gerekirse, takipçilerinizin katılımını sağlamak ve Insta sayfanızdaki tek bir yayını kaçırmadıklarından emin olmak sizin işiniz!

Takipcivar.com olarak sizlere yardım edeceğiz

Takipcivar’da anlık beğeniler, görüşler ve takipçiler ile piyasadaki en iyi fiyatları veren güvenli ve güvenilir bir hizmettir. Insta hesabınızın büyümesini görmek için artık beklemek zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz paketi seçmek, istediğiniz ödeme sistemini seçmek ve Instagram hesabınızın linkini vermektir. Artık reklamlarınızı kendi hızınızda yayınlamaya devam edebilir ve Takipcivar.com adresinin Instagram hesabınızı zirveye çıkarmanıza yardımcı olmasına izin verebilirsiniz! Sizlerden kesinlikle şifre istemeyecek kesinlikle sizlerin bilgileri kayıt altına alınmamaktadır. Hesaplarınızın herkese açık olması gerekmektedir. Geri kalan tüm işlemleri takipcivar kalitesi ile bizler halledeceğiz. Sizlere ücretsiz takipçi kazandırma sistemimizi günlük ve saatlik krediler ile sınırsız takipçi kazanabilirsiniz. Takipcivar.com binlerce müşteriyi popüler etmekte ve hesaplarını yükseltmektedir. Sizlerde takipcivar.com adresi ailemize katılabilirsiniz.