TÜRKİYE’nin bir numaralı takipçi sitesi

TÜRKİYE’nin bir numaralı takipçi sitesi

GÜNCEL INSTA TAKİPÇİ KASMA YÖNTEMLERİ

Instagram, 2010 yılında oluşturulan bir sosyal ağdır. Daha sonra Facebook tarafından 2012 yılında satın alınmıştır. O zamandan beri sadece finansal durumunu ve kullanıcılarla başarısını geliştirmiştir. 2015 yılında yaklaşık 500 milyon İnternet kullanıcısı dönüştürülmüştür. Bugün, her ay bir milyardan fazla aktif kullanıcı var. Instagram'ın katılım oranı, ana şirket olan Facebook'tan 60 kat daha yüksektir. Gençler en çok Instagram'a ilgi duyuyor. Instagram kullanıcılarının% 71'inden fazlası 13 ila 35 yaşları arasındaki genç kullanıcılardır. Instagram'ın gençler için Facebook olduğu bile tahmin ediliyor. Şirketler ve etkileyiciler için Instagram, fırsatlarla dolu bir platformdur. Bu yüzden Instagram zevklerinizin sayısını en üst düzeye çıkarmanızı öneririz. İnstagram’da takipçi sayısı artırmak için birçok işlem vardır şimdi onlara biraz göz atalım.

Kaliteli fotoğraflar yayınlayın

Instagram'da benzersiz, yüksek kaliteli fotoğraflar paylaşmak zorunludur. Instagram'ın bugün olduğu gibi olmadan önce fotoğraf ve videoyu tanıtan bir sosyal ağ olduğunu unutmayın. Bu nedenle Snapchat ve Pinterest'in ana rakibi. En iyi Instagram hesaplarının bu kurala tam anlamıyla uyduğunu kolayca görebilirsiniz. Arka planın ve dekorun fotoğrafınızı görecek insanları ilgilendirdiği yerlerde fotoğraf yayınlamak da daha iyi olur. Bu tür bir fotoğraf birçok insanı çeker ve basit arka plan fotoğraflarından daha fazla beğeni almanıza yardımcı olur.

Ek açıklamalar ekleyin

Fotoğraflarınıza bakan insanlar bir bakışta iletmek istediğiniz mesajı anlayamayabilirler. Bu nedenle, yayınınızı tamamlayacak bir açıklama yazmanız gerekir. Bu metinlerin, fotoğrafta belirtilmeyen ayrıntıları açıklayan yayın boşluğunu doldurmak için gerçekten kullanılması gerektiğini belirtmek önemlidir.

Hashtag'ler

Küçük bir hatırlatma: Hashstags, bir kelimede veya yayında vurgulanan genel etkinliği özetleyen kelime gruplarındaki bu küçük göstergelerdir. Örneğin, yemek ve yemek pişirmek için Instagram kullanıcıları genellikle #food veya #FoodPorn hashtag'ini kullanır.

Hashtag'lerin Ne anlamı var?

Hashtag'ler daha fazla insana ulaşmak için çok faydalıdır. Instagram, hashtag'leri kullanmak için karmaşık algoritmalar kullanır. Örneğin, seyahat etmeye alışkın olan ve beraberindeki hashtag ile bu alanın çevresinde fotoğraf yayınlayan bir kişinin, seyahati de vurgulayan diğer yayınlarla karşılaşması daha olasıdır. Daha sonra hashtag bilgileri, herkesin Instagram'daki etkinliğini kolaylaştırmak için dönüştürülecektir.  

     

TÜRKİYE’nin bir numaralı takipçi sitesi

Takipcivar, beğeniler, görüşler ve takipçilerle ilgili sosyal ağlarda profillerin tanıtımında uzmanlaşmış bir şirkettir. Takipcivar, Türkiye’de ki en iyi hizmetleri sunmaya hazır uzman profesyonellerden oluşmaktadır.

Benzer Instagrama ürünlerini satın almadan önce, sırasında ve sonrasında size eşlik ediyoruz. Uzmanlarımız tüm sorularınızı ciddiye alacaktır. İstenilen hedefe birlikte ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilmemiz için adım adım size rehberlik edeceğiz. Ayrıca Instagram gibi şirketleri güçlendirmek için yetkin bir şirket arıyorsanız, doğru yere geldiniz. İhtiyaçlarınıza ve araçlarınıza uyarlanmış kişiselleştirilmiş teklifler sunuyoruz. Artık beklemeyin ve hemen ana sayfamız üzerinden basit bir şekilde sipariş verin!