Türk takipçi kazanma hilesi

Türk takipçi kazanma hilesi

Instagram Takipçi Hilesi Nedir? Instagram Botları?


Sitemizden almış olduğunuz Instagram takipçileri tamamen gerçek ve gerçek kullanıcılar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu, sizi ve kişisel profilinizi, özellikle de yeni takipçilerin size zaten abone olan kişilere bakması gerektiğinde, gerçek ve güvenilir görünmesini sağlar. Ayrıca bizden takipçileri satın almak için belirtilen Instagram sayfasının sahibi olmanız da gerekmez. Bu nedenle, siparişinizi verdiğinizde sadece  açıklandığı gibi bize Instagram hesaplarını vermeniz aslında yeterlidir. Bu nedenle, yalnızca hesap için bir yönetim göreviniz varsa ve başka giriş verileri  sağlayamıyorsanız, bu teklif özellikle sizin için caziptir.


                                                                                                                              

                                                                                                                       


ÖNEMLİ: Takipçivar.com sitesi size asla veya Instagram profiliniz hakkındaki gizli verileri asla sormayacaktır. Siparişi ve teslimatı son derece gizli bir görev  olarak anlıyor ve bu şekilde davranıyoruz. Bu nedenle, hiç kimse şimdiki ve gelecek takipçilerinizi gerçek takipçiler gibi satın aldığını fark etmeyecek. Profilinize gönderdiğimiz tüm Instagram takipçilerimizin botlardan olmadığını söylemek de önemlidir. Botların aracılık ettiği takipçi satın almak Instagram  profilinizi çok tehlikeye atıyor, çünkü bu yöntem fark edilir edilmez Instagram tarafından çok zor sonuçlarla cezalandırılıyor. Bu nedenle, 2-3 haftalık geçici  mesafeler veya ilgili profilin kalıcı olarak silinmesi gerçekten nadir değildir. Özellikle yeni GDPR düzenlemesi yürürlüğe girdikten sonra Instagram, botların aracılık ettiği bu hesaba karşı daha da zorlaştı, çünkü bu metodoloji şimdi sadece Instagram yönergelerini ihlal etmiyor, aynı zamanda artık GDPR düzenlemesine karşı çok daha fazla, çünkü bot tarafından oluşturulan takipçiler Spam'den daha fazlası artık tanınabilir ve özellikle bu düzenleme sosyal medyada özel bir şekilde hareket etmektir. Bu nedenle, ilk bakışta, çok ucuz beğenilerin satın alınmasının büyük maliyetli bir mesele haline gelebileceği hızla gerçekleşebilir. Bu nedenle Takipçivar.com'un yüksek kaliteli, gerçek ve her şeyden önce otantik kalitesine güvenebilir ve böylece olası streslerden kaçınabilirsiniz.

Bizimle pazarlama ortağınız olarak, Instagram'da uzun vadede istikrarlı bir şekilde büyüdüğünüzden ve olası cezalardan korkmadığınızdan emin olabileceğiniz  doğru kararı siz verirsiniz, çünkü daha önce ayrıntılı olarak açıklandığı gibi mevcut Instagram'ı her açıdan kullanıyoruz Birlikte yönergeler ve birbirlerine karşı çalışmıyor! Bu sebepten dolayı yazılımımız son derece güvenilirdir. Sizde denemekten çekinmeyin. Gerçek türk takipçi hilelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.