Takipçi ve beğenisini artırarak fenomen olmak isteyenler

Takipçi ve beğenisini artırarak fenomen olmak isteyenler

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

Son yılların en popüler yazılımlarından bir tanesi olan instagram, ilk olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. O günden günümüze kadar birçok adımlar atan programda fotoğraf paylaşımı kimilerinde çılgınlık derecesine ulaşmıştır. Instagram’da paylaşım yapmanın amacı unutamadığımız anıları sevdiklerimizle paylaşmaktır. Ancak şu an takipçi ve beğenisini artırarak fenomen olmak isteyenler için yeni bir soluk haline gelmiştir. Böylelikle kişiler hayalini kurdukları herkesçe tanınmaya sahip olabilmektedir. Bazıları için bir ego tatmini olarak düşünülebilse de, ürün tanıtımı anlamında satıcıların en çok kullandığı yöntemlerden biri de instagram takipçi kasma programları ile paylaşım yaparak takipçi bulmaktır. Bu yöntemi kullanan büyük şirketlerin sayısı hiç te az değildir.

 

 

Instagram takipçi kasma işlemi kullanıcıların kullanıcı adı ve şifresini kullanarak program üzerinden instagrama giriş imkânı vermektedir. Dolayısıyla en güvenilir programı kullanmak gerekmektedir. Çünkü bazı programlar bilgilerinizi amacı dışında kullanabilmek üzere kayıt altına alabilmektedir. Ayrıca sizin sayfanızda gereksiz reklamlar yayınlayarak hesabınızın kullanımını zor hale getirebilmektedir. Piyasayı iyi analiz ederek güvenilir bir program bulmadan bilgilerinizi paylaşmamak en doğrusu olacaktır. Takipcivar kesinlikle sizlerden şifre istememektedir. Hiçbir bilgiyi hafızasında bulundurmamaktadır.

Bu işlemleri ücretli veya ücretsiz olarak sunan siteler mevcuttur. Ücretsiz olanların ne derece güvenilir olduğu kullanmayı düşünenler için tartışma konusu olmaktadır takipcivar adresi olarak tüm sorumluluğu alarak sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ücretli olanlar ise daha profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bazı siteler aldığınız hizmet karşılığında fatura bile sunabilmektedir. Ancak bu defa da bu sitelerin bulduğu takipçilerin gerçek kişilerden mi oluştuğu tartışma konusu haline gelmektedir. Gerçek kişilerden oluşmuyorsa, bir süre sonra bu hesaplar kapanarak vermiş olduğunuz ücret boşa gitmiş olacaktır.

İnstagram takipçi kasma işlemi size takipçi kazandırmaktadır. Ancak bunları kullanmadan da takipçi listenizi artırmanız ve bu kişilerin beğenileri sayesinde fenomen hale gelebilmeniz mümkün. Bunun için öncelikle ilgi çekici paylaşım yapmalısınız. Bazen bir aile, bazen de bir hayvan fotoğrafı paylaşımı dikkat çekebilmektedir. Etiket kullanın. Fotoğraflarınızı mümkün oldukça çok etiketlemeniz ve en çok aranan etiketleri kullanmak insanların ilgisini çekecektir. Ayrıca facebook ile bağlanan hesaplar da diğer hesaplara göre daha fazla takipçi kasabilmektedirler.