Takipçi sayısını artırmak için ipuçları

Takipçi sayısını artırmak için ipuçları

Instagram'da daha fazla takipçi isteyenlerin uygulaması gereken 5 etkili yöntem

Sosyal platformlar da ki takipçilerinin sayısının gece gündüz artmasını isteyenler neler yapmalıdır size bu makalede bunlardan bahsedeceğiz ve tüm etkili teknikleri anlatacağız. Ünlüler bu iş için halkla ilişkiler şirketleri işe alıyor. Takipçi sayısını artırmak istiyorsanız, bugün fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram'daki takipçi sayısını artırmanın en iyi 5 yolunu anlatacağız.


1. Fotoğrafın kalitesine dikkat edin

Fotoğraflarınızı Instagram'da kendinize göre paylaşırsanız, ancak gözlerinizde, takipçileriniz her harika fotoğrafla birlikte büyümezse, fotoğrafın kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Burada paylaşılan fotoğrafların kalitesi daha iyi olmalıdır, bu nedenle bulanıklık ve piksel fotoğrafları göndermeyin. Fotoğraf, insanların yorum yapmaya zorlandığı bir tarzda olmalıdır. Bunu yapmak için bazı anlamlı resimler kullanabilirsiniz.

2. Fotoğraflar'a Etiketler Ekleme

Instagram'a fotoğraf gönderirken bir karma etiketi kullanın. Bir fotoğrafı paylaştığınızda, içindeki bazı kişileri etiketlediğinizde, fotoğrafınızın bu tür kişilere doğrudan ulaşması ve ayrıca yorum yapması da yararlı olacaktır. Etiketleme yaparken fotoğrafınızda yalnızca takip ettiğiniz veya sizi takip edenleri etiketleyin. Her fotoğrafta belirli bir konuyla ilgili bir karma etiketi eklemeyi deneyin. Bunun avantajı, arama yaparken fotoğrafın arama yapması ve onunla ilişkili topluluğa ulaşmasıdır. Bir süre sonra bu hile yüzünden insanların fotoğraflarınıza doğru eğildiğini ve takipçilerinizin arttığını hissedeceksiniz.

3. Kaliteli ve Anlaşılabilir Alt Yazılar

Eğer güzel resminize büyük bir resim yazısı eşlik ediyorsa, fotoğraflarla resim yazısı ekleyin. Aslında, daha az kelimeyle, fotoğraf en iyi altyazıyı vererek söylenebilir, daha fazla insan ekleyecektir, çünkü fotoğrafınızı daha iyi anlayabileceklerdir. Altyazı yapılırken, fotoğrafın görüşünün içinde arandığını veya şakalarda bir şey söylendiğini unutmayın.

4. Fotoğraftaki yerin konumunu belirtin

Çoğu zaman sadece fotoğrafları paylaşırsınız, ancak ziyaret ettiğiniz yerin adını girerseniz, efekt orada olacaktır. Örneğin, belirli bir şehri veya ülkeyi ziyaret etmeye gittiyseniz, adını veya ziyaret ettiğiniz oteli girin, ardından o otelin adını belirtin. Bunun avantajı, onlarla ilişkili kişilerin fotoğraflarınızı tanıtacağı ve fotoğraflar başka bir şehirden oluşuyorsa, o şehrin adını karma etiketine koymasıdır. Onlardan bir tepki alacaksınız.

5. Fotoğraf paylaşımı için doğru zamanı seçin

Doğru zamanda yapılan işin daha fazla başarı getirdiği söylenir, aynı şey Funda Instagram'da da işe yarayacaktır. Sadece fotoğraf yüklemeyin, aynı zamanda yazınızın doğru zamanını seçin, örneğin - öğleden sonra öğle yemeğinin fotoğrafını çekiyorsanız ve akşam yemeğinin fotoğrafını çekiyorsanız, gece zamanı uygun olacaktır. Popüler kalmak istiyorsanız, Geçerli güncel konudaki yayını paylaşın.

6. Yeni Hesaplar için Instagram Takipçi ve Hilesi Kullanımı

Yeni hesapların kesinlikle kaliteli bir siteden takipçi ve beğeni tedarik etmesi gerekir. Bu işlemler hem dikkat çekici hem de ilginç göstermektedir. İnsanlar sizin profili merak edecektir ve doğal olarak sizlere abone yani takipçi olacaktır. Kaliteli ve özgün gönderiler ile dikkatlerini sürekli çekerek sizleri takibi bırakmalarını önlemelisiniz. Kaliteli takipçi ve beğeni hilesi son derece yasal ve trend haline gelmiş bir uygulamadır.