Takipçi Sayısı Artırma

Takipçi Sayısı Artırma

NEDEN BAZI KİŞİLERİN INSTAGRAM'DA SİZDEN DAHA FAZLA TAKİPÇİSİ VAR?

Instagram'ın gücünden çekilemezsiniz. Bu bir sosyal medya devi ve şirketlerin ve markaların aboneleriyle bağlantı kurmaları ve satışlarını artırmaları için harika bir yer, bu nedenle bazı kişilerin daha fazla Instagram takipçisine sahip olmasının birkaç nedenini sunuyoruz. Ancak, çok sayıda takipçisi olan her kişi veya şirket için, sahip olmayan binlerce kişi var. Instagram güçlü olabilir, ancak kullanımınızla akıllı olmalısınız. Instagram’da takipçi satın almış olan birçok popüler hesap ve markalar vardır. Sizlerde belirli bir kitle elde etmek için takipcivar’ı ziyaret ederek takipçi satın alımı yapabilir ve sosyal medyada ki varlığınızı koruyabilirsiniz.

1. GÖZ KAMAŞTIRICI KALİTELİ GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞIN

İlk Instagram bir fotoğraf paylaşım sitesidir. İkincisi, Instagram'da daha fazla takipçinin profiline biraz zaman ayırmasını istiyor, bu yüzden resimlerinin gerçekten iyi olduğundan emin olun. İyi yapılmış ve orijinal fotoğraflardan ilginç içerik yayınlayın.

2. INSANLARI İLE ETKİLEŞİME GİRİN

Instagram'ın bir sosyal ağ olduğunu unutmayın, bu nedenle başkalarıyla iletişim kurmak önemlidir. Instagram'da daha fazla takipçi kazanmak için, sektörünüzün veya hayatınızın birçok fotoğrafını çekerek insanları nasıl takip ettikleriyle ilgilenmelerini sağlayın. Yorum bırakmak da yardımcı olur. Ancak spam olmadığından emin olduklarından emin olun! Ve en çok beğendiğiniz faturaları takip etmeyi unutmayın!

3. GÖRÜNTÜLERİNİZİ DOĞRU ŞEKİLDE HESAPLAYIN

Araştırmalar, Instagram'da yayınlamak için en iyi zamanın Çarşamba 17: 00'da olduğunu gösteriyor. Bu, hesabınız için doğru olabilir veya olmayabilir. Çarşamba, niş veya herkese, demografik takipçilere ve diğer pazar ve içerik öğelerine bağlı olarak Çarşamba sizin için iyi bir gün olmayabilir. Hedef kitleniz için en iyi gönderme zamanını bulmak zaman alır, bu yüzden “Beğenmeyi” takip edin. Her fotoğrafa yorum yapın ve günün farklı saatlerinde gerçekleşen trendleri aramaya başlayın.

4. HASHTAG KULLANIN

Doğru hashtag'leri kullanmak Instagram'da takipçi kazanmanıza yardımcı olabilir, Bir çok kişi bazı hashtag'leri arar ve resimlerinde bu hashtag bulunur, orada olacak ve bekliyor olacaklar. Hashtag'ler, içeriğinizin hesabınızla hiçbir ilgisi bulunmayan çok çeşitli kullanıcılara ulaşmasına yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, özellikle takip etmeyin. Yalnızca hashtag'leri kullanarak yayınınızı, fotoğraflarınızı veya yorumlarınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

5. YARIŞMALAR, ETKİNLİKLER DÜZENLEYİN

Instagram hesabınıza eğlenceli veya dikkat çekici bir fotoğraf gönderin ve en iyi yorum için ödülü kullanıcıya veya takipçiye verin. Yarışmanıza başlamak için Heyo, WishPond ve AgoraPulse gibi uygulamaları kullanın.

6. DİĞER SOSYAL AĞLAR İLE BAĞLANTI

Facebook, Twitter veya Pinterest gibi diğer sosyal medya kanallarında takipçileriniz varsa , bu kişileri sizi Instagram'da takip etmeye davet edin. İnsanların sizinle birden fazla yerde bağlantı kurmasını kolaylaştırın.