Takipçi Kazanmak için yapılması gerekenler

Takipçi Kazanmak için yapılması gerekenler

Instagram biyografinizdeki yazı tipi nasıl değiştirilir?

Nasıl değiştirileceğini öğrenmek ister yazı sizin de Instagram biyografi? Yeni ve havalı bir görünüme yakınsınız. Instagram biyografinizdeki yazı tipini nasıl değiştireceğinizi bildiğinizde, Instagram profilinizi hedef kalbinizin içeriğine uyarlayabilirsiniz. Ama nasıl gidiyor? Neyse ki, Instagram profilinizi özelleştirmek hızlı ve kolaydır ve nasıl yapılacağını öğrenmek için doğru yere geldiniz. Bu yazıda, biyografinizdeki yazı tipini Instagram gibi sosyal ağlarda nasıl değiştireceğinizi sadece iki kolay adımda göstereceğiz. Kaliteli bio yazıları dikkat çekici olacağından instagram takipçi kazanmanızı sağlayacaktır.

1. Yazı tipinizi seçin

Instagram için Yazı Tipleri seçenekleri, emoji'deki en basitinden en zenginine kadar değişir

Instagram hesabınızda kullanılabilecek farklı Instagram yazı tipi oluşturma araçları vardır. Başlamak için Instagram Yazı Tipleri, Instagram Yazı Tipleri veya LingoJam'ı deneyebilirsiniz. Arayüz diğer metin üreticilerinden daha dağınık olmasına rağmen, Cool Symbol ile de deneyebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz metni yazın.  Seçtiğiniz metin oluşturma aracı, Instagram hesabınızda kullanılabilecek yazı tiplerinin bir listesini sunar. Metninizin her birinde nasıl görüneceğini gösterecektir.

Bazı yazı tipleri oldukça basitken, bazıları emoji ve sembolleri kullanır - değişen derecelerde başarı ile. Diğerleri o kadar aşırı yüklü ki, sosyal ağlarda okumak neredeyse imkansızdır.

Size uygun yazı tipini bulduğunuzda, kopyalayıp söz konusu sosyal ağa yapıştırın.

2. Instagram'a kopyalayıp yapıştırın

Instagram profilinizi açın ve Profili Düzenle'ye gidin, ardından yeni yazı tipinizi kopyalayıp yapıştırın. Gönder'i tıkladığınızda işiniz bitti.  Seçtiğiniz yazı tipinin görünümünü beğenmezseniz,  ilk adıma kolayca geri dönebilir ve metin oluşturucunuzda başka bir tane seçebilirsiniz.

Instagram Biyografiniz için Bazı İpuçları

Instagram profiliniz için doğru yazı tipine sahip olmak,   mükemmel Instagram biyografisini oluşturmanın sadece bir parçasıdır. Ancak, yazı tipini çalıştırabilmek için akıllıca seçmelisiniz.

Sizin Instagram biyografi birkaç özenle seçilmiş anahtar kelimelere kısa ve tatlı sopa ziyade uzun cümleler olmalıdır. Yönettiğiniz diğer Instagram hesaplarına ilişkin tüm bağlantıları ve ilgili tüm hashtag'leri içermelidir.  Göz alıcı emoji, şeyleri parçalamak ve Instagram yazılarınıza biraz kişilik ve renk katmak için de iyidir. Fakat fazla ileri gitmeyin, aksi takdirde biyografinizin okunması zorlaşabilir.

Instagram biyografinizi değiştirmenin,  ekran okuyucu kullanan kişiler tarafından genellikle erişilemeyen Unicode karakterlerinin kullanımını içerdiğini de düşünmelisiniz. Tüm biyografinizin farklı bir yazı tipinde olmasını kesinlikle istemiyorsunuz. Çoğu kişi özel yazmayı sadece isimleri için veya belki de açıklamalarının küçük bir kısmı için kullanır.

Instagram hesaplarındaki standarttan öne çıkmak için Instagram biyografinizdeki yazı tipini değiştirin.  Akışınızı gerçekten ortaya çıkarabilecek hızlı ve kolay bir ayarlamadır.  Fikrinizi değiştirirseniz, metin oluşturucunuzla daha sonraki bir tarihte değiştirmek çok kolaydır. Sizler takipçi var desteği ile popüler olabilirsiniz. Birbirinden kaliteli paketlerimizi inceleyebilir ardından takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz.