Takipci kazan instagram

Takipci kazan instagram
Instagram da Takipçi Yükseltme


Hepimiz insanların bizi sevmesini beğenmesini istiyoruz. Bu insan doğası, ancak Instagram'da beğeniler için çabalayan milyonlarca insan var kaç tanesi seninle etkileşime girebilir ki? Kalabalıktan nasıl öne çıkarsın? Endişelenmeyin, size daha fazla instagram beğenisi elde etmek için bazı etkili stratejileri öğretmek için buradayız. Ayrıca bunları uyguladığınız zaman ınstagram takipçi kazanmış olacaksınız.


1- Taglar : #fun #instagramers #food #smile #pretty #followme #nature #lol #dog #hair #onedirection #sunset #swag #throwbackthursday #instagood #beach #statigram #friends #funny #blue #life #art #instahub #photo #cool #pink #bestoftheday #clouds

   Taglar yüklemiş olduğunuz gönderinin açıklama kısmına taglarınızı girebilirsiniz örneğin paylaşmış olduğunuz köpeğinizle sahilde bir fotoğrafın altına #Dog #Sun #Beach #Lıke #Love gibi taglarla başka kullanıclarında ilgi alanlarına girmiş olursunuz bu durumda akış kısmında bu taglarla arama yapan bir çok kullanıcı var direkt olarak sizinle etkileşime girmesini sağlar.


2- Intagramda etiket ve konum : Instagramın size vermiş olduğu gönderi paylaşımında etiketlemeler de ve konum da oldukça önemlidir. Çünkü insan doğasında olan beğenilmek göz önünde olmak gibi ihtiyacları vardır. Konum üzerinden araştıran inceleyen kullancılarda oldukça yüksek miktardadır. Etiketlerde o konuda önemli bir kişi yada bir marka etikerlerseniz sizin gibi o markayı kullanan kullanıclarda sizi keşfedebilir bu olayları tam anlamıyla düzgün kullanırsanız bir süre sonra zaten etkileşimleriniz gözle görülür olarak artacaktır.

                                                                                                                                    

                                                                 

3- Kaliteli Paylaşım : Instagram da herkes oldukça mutlu ve iyi görünmeye çalışır. Bu da beğenilmek duygusundan dolayı yapılan bir eylemdir. Her zaman kitlenize ilham veren yaratıcı, kaliteli, benzersiz değişik gönderiler paylaşmanız da sizi farklı kılacağından  dolayı etkileşim oranınız artabilir. Fazla fotoğraf atmak için gereksiz ve kalitesiz önemsiz fotoğraflar paylaşmaktan vazgeçin bu hem kitlenizi sıkar ve takibi bırakmalarını sağlar. 


4-  Instagram da popülerite arttırmak için etkileşim gerekmektedir. Kitlenizin büyük olması daha fazla büyümesine illaki etkisi vardır yukarıda vermiş olduğum bilgiler haricinde siz de daha kolay yoldan kitlenizi artırmak ve etkileşiminizin artmasını istiyorsanız son derece güvenilir instagram takipçi veya instagram beğeni hilesi yapabilirsiniz.Peki güvenilir mi? Son derece güvenilir ve şifre dahi istemediğimiz en uygun ve güvenilir alt yapısı son derece hızlı olan sitemizi ziyaret edebilir paketlerimize göz atabilirsiniz krediler ile ücretsiz dilerseniz de ücretli paketlerimizi inceleyerek sizde istediğiniz sonuçları bir an önce ulaşabilirsiniz..