Sosyal ağlarda popülerleşmek

Sosyal ağlarda popülerleşmek

Instagram Doğrulaması: Instagram'da Mavi İşaret

Mavi bir işaretin kolayca elde edilmesi arzu edilmez. Instagram doğrulaması, Instagram'ın herkesle alakalı olduğunu düşündüğü hesaplar için ayrılmıştır. Biraz daha doğrusu, bu, mavi işaret oyunda olmak için herkese açık bir figür, ünlü veya küresel marka olmanız gerektiği anlamına gelir. Blogumuz da bulduklarınızın bir sonucu olarak, sosyal ağlarda popülerleşmenin öneminin farkında olduğunuza inanıyoruz. Etkinizi doğru şekilde kullanabiliyorsanız, sosyal ağlarda popülerlik sizin için çok şey yapabilir. Birçok nüfuz sahibi, aynı zamanda halka açık kişiler, belirli bir ürün veya hizmeti tanıtarak para kazanır.  Sosyal ağlar denizinde Instagram şu anda en popüler olanıdır ve kamu işleriyle uğraşan herkesin tam anlamıyla kendi profili olmalıdır. Aktif olsanız da olmasanız da, orada olmanız ve hak ettiğiniz bir yerde olmanız önemlidir. Instagram sayesinde para kazanmayı planlamasanız bile, profilinizin kariyerinizle uyumlu olması çok önemlidir. Başarılı ve ünlüyü başarılı olmayandan ayıran şey Instagram doğrulamasıdır. 

 

Bu mavi işaret nedir?

Ünlülerin doğru profillerini farklılaştırmak için Instagram, bazı kişilerin resmi hesaplarını tanımamıza yardımcı olan doğrulama özelliğini tanıttı. Her trend gibi, ilk olarak Facebook'a geldi ve FB Instagram'ı satın aldıktan sonra, bu uygulama devam etti. Kamu işindeki birçok kişi bunu uzun zaman önce tanıdı ve Instagram doğrulamasını yaptı. Bazıları Facebook'ta bile doğrulandı ve ünlü mavi işarete ulaşmayı kolaylaştırdı. Instagram doğrulaması da önemli bir sosyal farklılaştırıcıdır. Çünkü herkes mavi bir işarete sahip olamaz, insanlar bunu gerçekten istiyor. Başlangıçta, az sayıda kişi uygulandığı için Instagram'da mavi bir işaret bulmak oldukça kolaydı. Ağ hala gençti, o zaman az gelişmiş ve kullanıcılar kolayca baş edemiyordu. Çok geçmeden Instagram doğrulaması her halka açık figürün rüyası oldu ve mavi işaret kovalamaca başladı.

 

7 yıldır başarıyla faaliyet gösteren bu fenomenin gelişimine tanıklık ediyoruz. Müşterilerimizin birçoğuna Instagram'daki ünlü mavi işarete giderken sadık yoldaşlar olduk. İlk olarak Instagram doğrulamasının birkaç yıl önce olduğu olmadığını ve mavi işarete ulaşma sürecinin uzun ve yorucu olduğunu anlamanız gerekir. Bu nedenle, kendiniz girmenizi önermiyoruz ve sizi hak ettiği mavi işarete götürecek güvenilir bir ortak bulmanızı tavsiye ediyoruz.