OTOMATİK INSTA TAKİPÇİ VE BEĞENİ HİLESİ 2020

OTOMATİK INSTA TAKİPÇİ VE BEĞENİ HİLESİ 2020

OTOMATİK TAKİPÇİ VE BEĞENİ HİLESİ 2020

Otomatik beğeni ve takipçiler takipcivar.com adresinin sizlere sunduğu ve sürekli olarak tercih edilen bir işlemdir. Bu işlem kesinlikle yasal bir işlemdir. Oldukça doğal olarak görünen bu işlem sizleri popülerliğe ulaştıracaktır.

Otomatik beğenilerin sunulması ne kadar zaman alır?

% 100 otomatik. Sistemimiz, bir fotoğraf veya video yükledikten hemen sonra beğeniler yayınlamaya başlar. Bu otomatik benzeri hizmet için bekleme süresi yoktur.

Instagram hesabıma veya profilime zarar verir mi?

Asla! Popüler IG profillerine binlerce beğeni sunduk ve hepsi memnun. Bu sorunsuz bir hizmettir.

Beğenmediysem iptal edebilir miyim?

Evet, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, çünkü hız ve iptal kontrolünü size veriyoruz. Yani, bunun için endişelenmene gerek yok.

Ayrıca gerçek instagram takipçileri sunuyor musunuz?

Evet, Anında teslimat seçenekleri ile % 100 gerçek ve kaliteli Instagram takipçileri sunuyoruz. 100, 500, 1000 veya 5000'e kadar Instagram takipçisi arasından seçim yapabilirsiniz.


Otomatik instagram beğenilerinin hızını ayarlayabilir miyim?

Evet tabi ki! Takipcivar size farklı hız aralıklarında benzersiz bir özellik sunar. Otomatik Instagram beğeni hızını yavaşlatabilir veya hızını artırabilirsiniz.

Şifrem gerekli mi?

Beğeniler veya takipçilerin hizmetleri için şifre gerekmez. Yeni yüklemelerinizi tespit etmemiz için kullanıcı adınız (Instagram kullanıcı adı) yeterlidir.

Özel bir instagram hesabına beğeni gönderebiliyor musunuz?

Sistemimiz, özel olarak ayarladıysanız yüklemelerinize erişmeyi zor buluyor. Sipariş verirken gizliliği kapatmak gerekir. Sipariş tamamlandıktan sonra gizliliği açabilirsiniz.

Otomatik beğeniler düşmeye başlarsa ne olur?

Böyle bir sorun asla olmaz. Ancak bazı durumlarda, beğenilerde bir düşüşle karşılaşırsanız, Takipcivar.com sistemi beğenileri ÜCRETSİZ olarak yeniden doldurur.

Para iade garantisi var mı?

Evet, tatmin edici olmayan bir deneyim için% 100 para iade garantisi. Biz sadece müşterilerimiz arasında iyi bir memnuniyet oranı ile kaliteli hizmet sunmak.

Yeni instagram profilleri için uygun mu?

Bu hizmeti 0 yüklemeli bir profil için sipariş edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir sipariş vermek ve ardından Instagram'da yayınlamaya başlamak. Sistemimiz, roket hızı gerçek beğeniler sunmak için fotoğraflarınızı ve videolarınızı algılamaya devam edecektir.