Otomatik Doğal Takipçiler Kazan

Otomatik Doğal Takipçiler Kazan

Takipçiler Gerçek ve Aktif Mi?

Takipcivar.com adresinde ki tüm takipçilerin  % 100 gerçek ve aktif takipçiler olmaları garanti edilir; yani tam profillere sahipler, sık sık yayınlar yapıyorlar ve kendi takipçileri var.

Nasıl Çalışır?

Hesabınız medya ortaklarımız aracılığıyla tanıtılacak. Dünyanın her yerinde büyük bir topluluğa sahibiz ve tüm üyeler içeriğinizden etkilenecek. Bu yüzden alacağınız tüm takipçiler gerçek ve aktiftir.

Takipçileriniz Kalıcı Olacak Mı?

İlk başlarda yüksek artış olacaktır. Değişim yaşanmayacak yaşansa da fark edemeyeceksiniz. Sonraki birkaç gün içinde takipçi sayısı biraz değişecek, ancak bundan sonra doğal büyümenizle birlikte istikrarlı ve artacaktır. İle Bizim Tutma Garantisi herhangi bir nedenden dolayı takipçileri kaybederseniz, - hemen değiştirilecektir.

Takipçiler için gereksinimler nelerdir?

Bu iki seçeneği uygulamadınız dikkat etmediğiniz sürece işlemler yapılamamakta ve hata çıkmaktadır.

1.       Lütfen Instagram hesabınızdaki Özel Modu kapatın.

2.       Lütfen sipariş işlenirken kullanıcı adınızı değiştirmeyin.

Takipçi Satın Almak Güvenli Mi?

Kesinlikle! Hesabınızın güvenliğinin tutmak bizim önceliğimizdir. Yalnızca Instagram onaylı tanıtım tekniklerini kullanıyoruz, bu nedenle hesabınız hiçbir zaman askıya alınma veya cezalandırma riski altında değildir. Kesinlikle böyle bir sıkıntı takipcivar.com adresinde görülmemiştir.

Takipçileriniz Ne zaman Teslim Edilecektir?

Siparişlerin % 91'ı, ödeme onaylandıktan sonra 6 saat içinde işlenir. Çoğu durumda, sipariş verdikten sonra 1 gün içinde sonuç almaya başlayacaksınız.

Diğer Instagram Kullanıcıları Takipçi Satın Aldığınızı Anlayacaklar Mı?

Tabii ki anlamayacaklar. Takipçilerimiz diğer takipçilere benziyor ve her zaman doğal olarak teslim ediliyor. Herkesin bileceği tek yol onlara söylerseniz ve o zaman bile sana inanmakta güçlük çekebilir. Özellikle Otomatik Instagram Takipçileri Satın Aldığınız da kesinlikle tüm işlemler doğal olarak görünmektedir.

Hesaplarınızı nasıl herkese açık yapabilirsiniz?

Ayarları aşağıdaki adımlarla değiştirebilirsiniz.

1.       Instagram'dan Ayarlar sayfasına erişin

2.       Özel modu kapatmak için "Özel Hesap" ın yanındaki düğmeye tıklayın.

Artık tüm detaylarını öğrendiğinize göre sizlerde takipçi sayınızı artırabilirsiniz.