Otomatik Doğal Instagram Hileleri Deneyiniz

Otomatik Doğal Instagram Hileleri Deneyiniz

Instagram, kullanıcı verilerini kötüye kullanan reklam şirketini yasaklıyor

Reklam şirketleri dikkat!! Amerikan sosyal medya devi, diğer şirketlerin otomatik olarak veri almasını önlemek için teknik bir değişiklik yaptığını iddia ediyor.

Instagram artık reklam şirketlerinin kullanıcılarının kişisel verilerini kötüye kullandığını kabul etmiyor. Amerikan start-up Hyp3r fiyatı ödedi. Çevrimiçi medya Business Insider , San Francisco, Kaliforniya merkezli Hyp3r şirketine göre, belirli yerleri (oteller, kumarhaneler, havaalanları, spor kulüpleri, spor ...), daha sonra reklamverenler tarafından kullanılan bu kişilerin ayrıntılı açıklamalarını oluşturmak için.

 

Hyp3r en ara yüzleri ve basında çıkan ekran göre, şirket kullanıcıları, kendi kişisel biyografileri ve hatta comings ve gidişat derlenen fotoğraflar arasında hikayeleri ömrü normalde 24 saat ile sınırlıdır.  Hyp3r tarafından elde edilen ve yedeklenen verilerin hacmi bilinmemekle birlikte, şirket "dünya çapında yüz milyonlarca yüksek değerli tüketiciden oluşan eşsiz bir veritabanı" oluşturmakla övünüyordu.

Bunların yanı sıra reklam şirketleri yada yüksek kullanıcılı takipçiler dikkatleri üstlerine çekmekteler. Instagram Gerçek Takipçi Satın Al. Sizlerde herhangi bir zarar görmeden otomatik doğal instagram hilelerimizi deneyleyebilirsiniz.

Hassas veri koruma sorunu

"Hyp3r uygulamaları onaylanmadı ve kurallarımızı ihlal ediyorlar." Ve "bu nedenle bunları platformumuzdan kaldırdık." Sosyal ağ, diğer şirketlerin artık yerlere ilişkin sayfalardan kullanıcı verilerini otomatik olarak almasını önlemek için teknik bir değişiklik yaptığını iddia ediyor.

Sosyal medya kullanıcılarından verilerin gizliliği sorunu, Facebook için özellikle hassas bir konudur, bu da ABD federal yetkilileri tarafından Temmuz ayında kullanıcıları "aldatmak" için 5 milyar dolarlık rekor para cezası kişisel bilgilerinin gizliliğini kontrol etme yeteneği. 

Ardından, 2016 ABD başkanlık seçimlerini etkilemek için dünyanın önde gelen sosyal ağındaki 87 milyon kullanıcıdan veri kaçırmakla suçlanan bir İngiliz şirketinin adını verdiği Cambridge Analytica skandalını izledi.

Facebook'un pazarlama ortağı Hyp3r, ilk olarak Instagram platformuyla etkileşim kurmak için sosyal ağ tarafından sağlanan erişimi kullandı. Ancak, Cambridge Analytica skandalının ardından belirli yerlerden arama da dahil olmak üzere belirli erişim olanakları azaldığında, Hyp3r, şu anda kullanılamayan bilgilere erişmek için kendi tekniğini geliştirecekti, Insider'a göre.