Organik Gerçek Instagram Hileleri 2020

Organik Gerçek Instagram Hileleri 2020

Instagram için Özel Stratejiler

Instagram, tüm alanlarda işletmeler için beklenmedik bir potansiyel potansiyeli barındırdı. 2020 itibariyle mega-popüler sosyal medya platformu aylık 600 milyon aktif takipçinin etkileyici istatistiğini duyurdu. Şirket, bu sosyal platformu pazarlama ve reklamcılık için bir araç olarak kullanmaya başlamıştır. İnanılmaz derecede etkili olmasının yanı sıra, ücretsizdir. Ancak basit görünebilir, bir şirket için bu uygulamayı kullanarak düzgün yürütme ve belirli stratejiler gerektirir. İşte Instagram'ı işletmeniz için kullanmanıza ve tabanınızı büyütmenize yardımcı olacak birkaç fikir.

 

Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi, şirketler marka odaklı bir sayfa oluşturmaya odaklanmalıdır. Sonuçta, sosyal platform hesaplarını kullanmanın temel amacı takipçileri artırmak, maruz kalmak ve satış yaratmaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, hesabınızın tüm bileşenlerini markayı tanıtmaya adamanız gerekir.

 

Önce Profilinizi Optimize Edin

Her şeyden önce Instagram profil resminizde bir şirket logosu veya adı görüntülenmelidir. Bu, kullanıcıların bir markayı hesabın kendisiyle eşleştirmesine yardımcı olur. Biyografi bölümü, şirketiniz tarafından sağlanan ana odağı ve hizmetleri açıklayan kısa bir açıklama ile doldurulmalıdır. Daha fazla potansiyel müşteri çekmek amacıyla şirketinizin web sitesine bir bağlantı da eklenmelidir.

Katılım en önemli faktördür

Diğer şirket ve takipçilerle iletişim kurmak, takipçi yetiştirmek için en popüler yöntemlerden biridir. Örneğin, alışveriş yapan kitleler genellikle bir takipçi kitlesi kazanma umuduyla daha küçük hesaplar tarafından kullanılır. Çatışma, daha popüler bir hesabın daha küçük bir hesabı yeniden yayınladığı veya bundan bahsettiği zamandır. Şirketinizin niş içindeki daha büyük hesaplarla iletişim kurabilir ve bir alışveriş isteğinde bulunabilir veya çevrimiçi satış yapan hesapları bulabilirsiniz. Çatışmalar genellikle paraya mal olurken, inanılmaz sonuçlar verebilirler.

 

Profili sürekli güncelle

Başarılı bir hesap çalıştırmanın en önemli bileşenlerinden biri tutarlı içerik yayınlamaktır. Spesifik sıklık genellikle tartışmalı olsa da, haftalık olarak gönderme genellikle minimumdur. Tutarlı yayınlar etkinlik ve genel takipçilerin artmasına neden olabilir. Tüm yayınların şirketinizle ilgili olduğundan emin olmak da önemlidir. Sayfanızı takip etmeye karar verenlerin alakasız yayınları görmekle ilgisi yoktur. Kilit nokta, kitlenizin katılımını ve bilgilendirilmesini sağlamak için tutarlı ve alakalı bir yayın akışı sağlamaktır. Takipciler satın alarak sürekli etkileşim almayı da deneyimleyebilirsiniz. Organik Gerçek Instagram Hileleri 2020

 

Nişinizde uzman olun

Bir süre bu uygulamayı kullandıktan sonra, hızlı bir şekilde markanızla ilgili başka hesaplar olduğunu fark edeceksiniz. Sosyal platform kültüründe sayısız niş vardır. Şirketinize ilgi duymak için, nişte uzman olarak hesabınızı oluşturmak önemlidir. Kullanıcıların markanızı ve hesabınızı kaliteli bilgi ve içerikle ilişkilendirmesini istiyorsunuz. Bu, takipçileri potansiyel müşterilere dönüştürme şansını büyük ölçüde artıracaktır. Sonuçta, şirketinizin hesabını faiz dışı takip ettiler.

 

Bir uzman olarak konumlanmak için, işletmeler aktif olarak kendi nişlerinde yer almalıdır. Bu, diğer popüler hesaplara ve takipçilerinize aşina olmanızı gerektirir. İlgili diğer hesapları beğenme ve yorum yapma, maruz kalma ve itibarın artmasına yardımcı olabilir. Bu etkinlik her zaman hesabınıza geri dönmeli veya niş hakkında değerli bilgiler sağlamalıdır.

 

Hedef satışları artırmak

Bu uygulamanın inceliklerine takılmak kolaydır. Bununla birlikte, işletmeler, bu sosyal medya platformunun sadece satışları ve marka maruziyetini artırmak için bir araç olarak kullanıldığını unutmamalıdır. Bu orijinal motivasyonu akılda tutarak bir satış konuşmasını yayınlara dahil etmenin yollarını bulmalısınız. Neyse ki, bu önemli adımı içeren çeşitli stratejiler var.

 

Profilinizin İstatistiklerini Analiz Edin

Herhangi bir reklam veya pazarlama biçiminde olduğu gibi, şirketinizin sosyal etkinliği düzenli olarak izlenmeli ve analiz edilmelidir. Bu istatistikler, şirkete hesaplarının performansı hakkında kritik geri bildirim sağlayabilir. Bu bilgilerden şirketler hangi stratejilerin işe yarayıp hangilerinin değiştirilmesi gerektiğini belirleyebilir.

 

Emin olmak için, bazı istatistikler diğerlerinden daha açıklayıcıdır. Örneğin, yorum, beğen veya takipçi etkinliği, takipçilerin en aktif olduğu zamanı gösterebilir.

Bunların yanı sıra takipçi ve beğeni satın alma işlemini kaliteli güvenilir sitelerden uygulayabilir ve sürekli olarak kazanılan etkileşimlerin ardından popülaritenizi artırarak daha çok insana hitap edebilir ve sesinizi duyurabilirsiniz. Takipcivar.com adresi olarak tüm ınstagram işlemlerinizi kolaylıkla ve kaliteli bir biçimde sizlere sunmakta ayrıca günlük sitemize giriş yaparak takipçi ve beğeni kazanabilirsiniz.