Nasıl Instagram üzerinde takipçi kazanılır?

Nasıl Instagram üzerinde takipçi kazanılır?

Instagram 2020'de kim daha fazla takipçisi var? Rekor sahibi kim?

2020'nin en iyi Instagram yıldızlarıyla tanışın! Rekor sahibi sponsorlu yazılar sayesinde yaklaşık 60 MİLYON DOLAR kazandı! Kardashian ve Jenner kardeşler nerede? Sıralamada kim eksikti? Listenin bütününü kontrol et!

Nasıl Instagram üzerinde takipçi kazanılır? Milyon dolarlık soru. Bu halk figürleri çoğunlukla profesyonel kariyerleri tarafından desteklenmektedir.

Amerikan web sitesi buzzbingo.com, 2020'nin en çok kazanan Instagram ünlülerinin listesini açıkladı . Akla ilk gelen şeyin Kardashian ailesi olduğunu biliyorum; anlatılmayan bir para servetini toplayan Kylie Jenner en yüksek ücretli, ancak Yanlış, Jenner Kardashian-Jenner ailesinin en yüksek ücretli üyelerinin instagram listesinin en iyi kısmında bile değil!

 

En yüksek kazancı olan Instagram yıldızları 2020

Sıralama spor, moda ve eğlence dünyasından 20 isim içeriyor. Listede Kylie ve Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Selena Gomez, Bella Hadid, Neymar Jr., Leo Messi ve Cristiano Ronaldo gibi yıldızlar yer alıyor . Kazançların toplamı, aynı zamanda yayınların sayısı ve bunlardan birinin fiyatı da dikkate alındı. Ve bu, sonucu en merak edilen nüanslara işaret eden fiyat / sayı oranıdır, bunun nedeni, bazı ünlülerin niceliğe odaklanması, diğerlerinin ise daha azının daha fazla olduğu ilkesine hitap etmesidir.

Sizlerde bu kadar olmasa belirli bir popülariteye ulaşmak için kaliteli profiller ardından kaliteli instagram takipçileri satın alabilirsiniz. Ardından kitle yönetimini doğru yaparak sizlerde yüksek aboneler arasında yerinizi alabilirsiniz. İmkansız diye bir şey yoktur.

İşte 2020'nin en iyi Instagram yıldızlarının listele

Priyanka Chopra - 52.7 milyon takipçi

Joe Jonas'ın karısı, sadece 4 sponsorlu yayın yayınlamasına rağmen, aile bütçesine 1.08 milyon dolar katkıda bulundu!

Virat Kohli - 57 milyon takipçi

Hindistan'dan bir kriket oyuncusu, ortalama 196.000 dolar kazandığı 6 sponsorlu gönderi ekledi. Bu ona toplam 1,18 milyonu getirdi.

David Beckham - 62.8 milyon takipçi

İngiliz futbolcu ve model 10.7 milyon dolar kazandı, ancak 2019'da da tasarruf etmedi. 30'a kadar reklam yayını yaptı; her giriş ona 357 bin verdi.

Khloe Kardashian - 109 milyon takipçi

Geçen yıl yayınlanan ünlü sponsorlu gönderilerin her bir reklamverene 598 bin dolara mal olduğu bildiriliyor!

Kendall Jenner - 128 milyon takipçi

Kendall, Kardashian-Jenner kategorisinde listenin başında, aynı zamanda sıralamadaki tüm kadınlar listesinin başında! 26 profil mesajı yayınladı (yani ayda 2'den fazla sponsorlu yayın!) Yaklaşık 611.000 / bir!

Neymar Jr. - 138 milyon takipçi

Sempatik ve yetenekli Brezilyalı, Insta'sında her biri yaklaşık 722.000 değerinde 10 yazı yaptı.

Lionel Messi - 149 milyon takipçi

Arjantinli, 2019 yılında eklenen 36 sponsorluk görev için 23.3 milyon dolara kadar kazandı. Daha sonra biri için 648.000 dolar aldı.

Kylie Jenner - 174 milyon takipçi

Rahibe Khloe Kardashian kazançlarında onu aştı. Sadece Instagram'da 12 ayda 3.8 milyon kazandı!

Selena Gomez - 175 milyon takipçi

Amerikalı şarkıcı ve aktris 2019'dan sonra 8 milyon dolar daha var. Bir gönderi için şaşırtıcı 890.000 dolar reklamverenleri korkutmadı. Selena profiline 8 sponsorlu gönderi ekledi.

Cristiano Ronaldo - 217 milyon takipçi

Portekizce tüm rekorları kırdı. Bir gönderi için neredeyse bir milyon dolar, sonuçta 48 milyon dolar yaptı!