İşletme hesapları için instagram hileleri

İşletme hesapları için instagram hileleri

 INSTAGRAM’DA İŞLETME PROFİLİ OLUŞTURMAK

Instagram'ı bağlantı kurmak için kullanmak, genel pazarlama stratejinizin gücünü artırmanın harika bir yoludur. Ancak bu kalabalık platformda yol oluşturmak için, ilgilenen tarafların sizi bulmasını, değer vermesini ve yeteneklerinizi göstermesini sağlayan bir Instagram profiline ihtiyacınız olacak.

Kazanma Instagram Profili Nasıl Oluşturulur

İşletmenize bu yoğun sosyal platformda ihtiyaç duyduğunuz pozu veren bir Instagram profilinin nasıl oluşturulacağına ilişkin adım adım formülde size yol gösterelim.

   

1. Biyografinizi Oluşturun

Birinci adım, yalnızca işletmenizin ne yaptığını ve müşterilerin sizi nasıl bulabileceğini göstermekle kalmayacak, aynı zamanda kurumsal kültürünüze dokunacak ve hatta müşterilerin harekete geçmesini isteyecek bir biyografi oluşturmaktır. Fotoğrafınızın net ve alakalı olduğundan ve kullanıcı adınızın ve adınızın işletmenizle kolayca ilişkilendirilebildiğinden emin olun. Bu, işletme adınız başka bir kuruluş tarafından zaten kullanılıyorsa, adlardan kaçınmak ve işletme adınızı kullanıcı adınızda kullanmak anlamına gelir. Ayrıca, şirket web sitenizi profilinize bağladığınızdan emin olun - Instagram'da bir web sitesini bağlayabileceğiniz tek yer, böylece israf etmek istemezsiniz.

2. Bir Tema Seçin

Her Instagram hesabının yayınlarınızı kapsayan bir temaya ihtiyacı vardır. Bazı işletmeler ilham verici alıntılar veya fotoğraflar dağıtır. Diğerleri, bir mesaj göndermek için ortam fotoğrafçılığını kullanır ve yine de, diğerlerinin gönderilerini anında tanınabilir ve uyumlu hale getiren bir renk düzeni veya metin stili vardır.

3. İçerik Karışımı ve Sıklığı

Kitlenizi size güvenmeye ve sizinle bağlantı kurmaya teşvik etmek için ilgi çekici bir marka hikayesi hazırlamak istersiniz. Bunu yapmak için, feed'inizi bir hikaye anlatmak için her dokuz kareyi kullandığınız bir ızgara olarak düşünün.

Genel olarak, iyi bir formül 4: 3: 2'dir.

Bu, şunları oluşturacağınız anlamına gelir:

Müşterileriniz için katma değer gösteren dört gönderi.

Güçlü istemci bağlantıları oluşturmak için üç gönderi.

Kendinizi veya hizmetinizi tanıtabileceğiniz iki gönderi.

Müşterilerin etkin olduğunuzu bilmesi için düzenli aralıklarla da gönderi yaptığınızdan emin olun.

4. Öne Çıkanlar ve Kategoriler

Instagram hikaye vurguları, kaldırılıncaya kadar Instagram profilinizde yaşayacak olan içeriği kaydetmenize ve gruba özgü bir içerik oluşturmanıza olanak tanır.

Onları feed'inizdeki özelleştirilmiş kategorilere kaydedebilirsiniz, böylece size tipik 24 saatlik hikaye yayınının ötesinde ilham vermek ve onları tanıtmak için orada olurlar.

5. IGTV   

Instagram TV, takipçileriniz için videolar oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanır. Daha da iyisi, ek pazarlama avantajı için videolarınızla bağlantılar ve ek bilgiler gönderebilirsiniz. Şimdilik, videonuzu uygulamanın dışından çekmeniz ve profilinize eklemeniz gerekir, ancak daha sonra uygulama içi özelliklerin kullanılabileceğine dair ipuçları vardır.

6. Takipçi ve Beğeni Hilesi

Takipçi ve beğeni instagram’ın olmaz ise olmazlarındandır. Yapı taşıdır ve müşterileriniz güvenilirliğinizi takipçi sayınız ve diğer beğeni, yorum gibi etkileşimlerinizden fikir edinir. Sosyal medya imajınızı geliştirmek ve insanların etkilemek için kaliteli takipçi ve beğeni satın alımı yapabilir ve insanları etkileyebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi kitlenize dahil ederek kendinizi ve markanızı epeyce geliştirebilirsiniz. İşletme hesapları için otomatik takipçi ve beğeni kazandırma paketlerimizi kesinlikle önermekteyiz. Sürekli olarak düzenli etkileşim alarak daha kolay artış göstererek önerilen hesaplar ve keşfet kısmında görüntülenebilirsiniz. Takipcivar.com adresi olarak sosyal medya uzmanınız olarak sürekli olarak yanınızdayız.