Instagram'da takipçiler nasıl edinilir?

Instagram'da takipçiler nasıl edinilir?

Gerçek Instagram takipçileri nasıl edinilir?

Ve bugünün makalesinin ana konusuyuz. Instagram'da takipçiler nasıl edinilir? Bu konuyu 11 ilginç ve özellikle işlevsel ipucuna genişletmeye karar verdik.

Kendi hashtag'inizi oluşturun ve tanıtın. Zaten #takipcivar hashtag'ini seçmiş olmanız harika, şimdi insanlar arasında almanız gerekiyor. Çeşitli sosyal ağlarda paylaşın, web sitenize uygulayın ve örneğin e-postalardaki imzaları unutmayın.

Yayınlara reklam hashtag'leri ekleyin: Komik, ironik, çirkin, ama en önemlisi sıkıcı olmayın.

Popüler ve modaya uygun hashtag'leri takip edin: Örneğin, giyim için #newdress. Daha geniş bir kitleye ulaşmak için dahil olmaya çalışın. Ziyaretçileri en iyi içeriğinize yönlendirmek için BIO'yu kullanın. Bu, yeni yüzlerin kaliteli bir şekilde temsil edilmesini sağlayacaktır. Kalite ve bilgilendirici etiketler yazın. Örneğin, etkileşim ve paylaşım gerektiren bir hikaye deneyin.

Bölgenizdeki önde gelen etkileyicilerle çalışmaya çalışın ve içeriğinizi onlara "zorlayın" . Sevdikleri şey muhtemelen izleyicilerinin ilgisini çekecektir. Instagram etkileyicileri veri tabanımıza bir göz atın. Birden çok ölçüt kullanarak filtreleyebilirsiniz.

Birinin size etiketlediği istenmeyen yayınları gizleyin: Bunu, tüm sözlerinizi seçme ve gizleme seçeneğinizin bulunduğu "Etiketleri Düzenle" menüsünde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etiketlediğiniz fotoğrafların otomatik eklenmesini kapatın: Bu, tamamen istenmeyen görüntülerin olası görünümünü önleyecektir. 7 numaralı ipucunda olduğu gibi onları zahmetsizce saklamanız bile gerekmez.

Kendi tarzınızı yaratın: Kesinlikle sadece milyonlarca başka kullanıcıya uymak istemiyorsunuz, bu başarının yolu değil. Yayınlarınızın her zaman yayınlarınızla net ve açık bir şekilde eşleşmesi için profilinizi değiştirmeyi deneyin.

Çevrenize odaklanın: Çevredeki etkinlikleri, hashtag'leri ve popüler yayınları izleyin ve zirveye çıkarken bunları kullanmaya çalışın.

 

Ziyaretçilere yayınlarınızla ne yapacaklarını göstermek için harekete geçirici mesaj kullanın. Ayrıca, içeriklerinizi paylaşmaya zorlamak için yaratıcı taktikleri deneyin. Daha çok etkileşim yani Instagram takipçisi kazanmak için bu maddelere dikkat etmelisiniz. Bunların yanı sıra takipcivar.com adresi olarak takipçi satın alma işlemini sitemiz üzerinden yüksek güvenilirlik ile kolayca ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Zamanınızı size kazandırmak için kurulan takipcivar.com adresi sosyal hayatınızı %100 kolaylaştırmakta. Sizlerde takipcivar’ı ziyaret ederek zamandan tasarruf ederek kalite profillere odaklanabilirsiniz.