Instagram'da takipçi ve beğeni satın almak

Instagram'da takipçi ve beğeni satın almak

INSTAGRAM’ DA TAKİPCİ VE BEĞENİ ARTIRMA

1) Instagram'da Varlık

Instagram'ın temel (ancak genellikle hafife alınmayan) yönlerinden biri , sosyal ağdaki sürekli varlığıdır . Aslında, daha fazla takipçisi olan kullanıcıların da sürekli içerik yayınlayan kullanıcılar olduğu kanıtlanmıştır. Tabii ki, bu “sanatsal özgürlükten” yararlanan ve günde bir gönderi yayınlayan kullanıcılar da var, ancak bunu yapma hakları var. Böylece, Instagram'da görünürlüğünüzü artırmanın ilk adımı sosyal ağdaki aktif varlığınızı artırmaktır.

2) "Beğen" düğmesinin önemi

Instagram'da etkin olmak, yalnızca içerik yayınlamak anlamına gelmez. Aktif olmak aynı zamanda fotoğraflara beğeni koymak, videolara yorum yapmak, hepsi de herhangi bir sosyal ağın temel kurallarından birine uymak anlamına gelir: Beğen, beğeni kazan. Basit sayısal istatistiklere dayanan gerçek bir kısır döngü gibi. Çoğu durumda, en çok çeşitli gönderilerde en çok beğeni alanlar, yayınlanan içeriği çok beğenenlerdir. Instagram beğeni kazanmak bu kadar kolaydır. Uğraş gerektirdiği konusunda hem fikiriz.

3) Başkalarının hayatına katılmak

Üçüncü nokta otomatik olarak ikinciye yeniden bağlanır. Bu noktada insanlar ile sürekli olarak etkileşime geçmeli ve iletişim kurmalısınız ki ileride ki potansiyel takipçi ve beğenileriniz sağlayabilesiniz. Yani demem o ki sürekli takip ve beğeni yapmalısınız. Başkalarının yaşamlarının bir parçası olun ve diğerleri sizin olsun.

Ve her zaman küçük bir kalbin bazen bir fark yaratabileceğini unutmayın, ancak sarılmak daha da iyidir.  

     

4) İlginç içeriğin yayınlanması

Kesinlikle kopya içerik yayınlamamalısınız. Görünürlüğü doğrudan artırmanın tek yolu sürekli yayın değildir. Yayınlanan içerik "ilginç" değilse ve estetik olarak "güzel" kabul edilemezse, zevkleriniz olumsuz etkilenir. Kendiniz kontrol edin: Profesyonel bir fotoğrafçı  tarafından hevesle kaç fotoğraf çekilir? Ve kaç beğenmenin uygunsuz ve anlaşılmaz bir resmi var?

5) Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi

Son temel yol olarak da instagram takipçileri ve beğenileri satın alabilirsiniz. Bu işlem uzun vadede kesinle işinize yaracaktır ve hesaplarınızı geliştirecektir. Bu işlem birçok instagram ünlüsü tarafından uygulanmaktadır. Gönül rahatlığı sizlerde bu işlemleri ana sayfamız üzerinden uygulayabilirsiniz.