Instagram’da popüler olma 28.03.2020

Instagram’da popüler olma 28.03.2020

TAKİPCİ SATIN ALMAK GÜVENLİ Mİ?

Takipçi satın almak güvenilir mi? sorusunun cevabı biraz görecelidir. Çünkü bu satın aldığınız siteye, instagramın politikalarına göre değişir.

Eğer instagram tarafından sıkıntı oluşturur mu diye soruyorsanız. Hayır oluşturmaz.

Satın aldığınız site açısından güvenilirlik konusu tartışılır. Piyasada güvenilir takipçi siteleri olsa da dolandırıcılarda vardır. O yüzden bilindik, kurumsallaşmış, iletişim bilgileri olan, güvenli ödeme seçeneği bulunan siteleri tercih etmek daha faydalı olacaktır. Bu durumda tam da aradığınız kriterlerde ve oldukça da uygun fiyatlar ile sizleri karşılayan takipcivar.com adresi gelmekte. Kesinlikle sizlerden şifre istemeyen ve günde binlerce kullanıcısı olan gerçek instagram takipçisi kazanma işlemini rahatça uygulayabileceğiniz bir sitedir.

Bir siteden takipçi satın aldığınızda bir kaç dakika içerisinde alacağınız takipçiler hesabınıza yüklenmeye başlar. Bu süre 30-40 dk’ya kadar çıkabilir. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz siteden siteye göre değişir.

Kesinlikle! sizden şifrenizi isteyen sitelerden uzak durun. Çünkü takipçi satın alınırken şifreye gerek yoktur. Şifrenizi paylaşmadan da güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.  

     

Aktif takipçi satın almak güvenilir mi?

Aktif takipçi almak zararlı değildir fakat gelen takipçiyi elinizde tutmak için uğraşmanız gerekecektir. Çünkü aktif takipçiler genel itibariyle sizi takipten çıkabilirler.

Eğer sayfanız içerik bakımından yeterince zengin değilse aktif takipçiler sizi takipten çıkacaktır. Kitlenizi elinizde tutmak için ve sürekli olarak etkileşim almak için aktif olarak instagram kullanıcısı olmalı ve kaliteli içerikler özelliklede kopya olmayan içerikler paylaşmalı ya da kitlenize göre paylaşımlar yapmalısınız ki sizleri sürekli olarak merak edip takip etsinler. Instagram’da popüler olmanın başlıca yolları sürekli aktif olup sürekli etkileşime girmektir.