Instagram'da nasıl daha fazla beğeni alırsınız?

Instagram'da nasıl daha fazla beğeni alırsınız?

Instagram'da Nasıl Daha Çok Beğenilir?

Instagram, dünyanın en popüler sosyal platformlarından biridir. Sitenin devasa kullanıcı tabanı, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde günlük 120 milyondan fazla kullanıcıyla dünya çapında uzanıyor. Site istatistikleri, ortalama bir kullanıcının, 2020 yılında günlük olarak uygulamayı kullanarak 28 dakika geçireceğini ve bu da etkilenenler ve işletmeler için büyük büyüme potansiyeline dönüştüğünü tahmin ediyor. Peki, nasıl öne çıkıyorsun? Instagram'ın algoritması, kullanıcıların en çok ilgilendikleri içeriği bulmalarına yardımcı olmak için sürekli gelişiyor ve değişiyor.

Instagram hesabınızı oluştururken ve içerik yayınlarken, şu birincil Instagram metriklerine dikkat etmeniz gerekir:

-          Takipçi sayısı ve büyüme

-          Gerçek takipçi katılımı

Tüm bu metriklerden hiçbir şey ikonik kalp düğmesiyle aynı ağırlıkta değildir. Sembol önce görüntünün altında listelenir ve tek yapmanız gereken bir gönderinin viral hale gelmesine yardımcı olmak için hızlı bir çift dokunuştur. Daha fazla beğeni aldığınızda, içeriğiniz haber akışında desteklenir ve daha iyi pozlamayla tanıtılır. Ayrıca Instagram beğenileri yalnızca her bir yayını etkilemez. Tüm profilinize daha fazla beğeniyle bir destek verin. Sosyal medya stratejistleri, eski yayınlarda çok beğeni alan profillerin gelecekte içerik yayınlamak için benzersiz bir algoritma avantajı elde ettiğini gördüler. Instagram'da nasıl daha fazla beğeni alırsınız? Dikkate alınması gereken birkaç strateji var! Bazıları çok zaman, yetenek ve planlama gerektirir. Ya da sosyal medya varlığınıza basit bir yatırım yaparak sıkı çalışmayı atlayabilir ve daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz:

    

      

En İyi İçeriği Oluşturun: Göreceli, yüksek kaliteli görüntüler her zaman en iyi performansı verir. Popüler içerikler, sevimli alıntılar, stilize filtreler ve atlıkarınca hikayeleri gibi düşünceli bir koleksiyonla çarpıcı görsellerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Özgün ve kaliteli içerikler paylaşın.

Doğru Zamanda Gönderin: Yoğun kullanım saatlerinde sık sık güncellemeler gönderin ve feed'inizi birçok ilgi çekici içerikle doldurun. En iyi sonuçlar için, yayınlarınızı önceden planladığınızdan ve bir yayın aracıyla planladığınızdan emin olun. Takipçileriniz çevrimiçi olduğunda ve iki kez hafifçe dokunmaya hazır olduğunda yeni, benzer değerli içerikleri dışarı çıkarın!

Instagram Beğeniler Satın Alın: Ya tüm doğru şeyleri yapıyorsan, ama yeterince beğeni almıyorsan? Takviye zamanı! Platformun izleme botlarını devirmeden aradığınız hacmi sunabilen saygın bir siteden Instagram beğenileri satın alın. Orijinal Instagram beğenileri, içeriğinizin haber akışlarında daha üst sıralarda yer almasına, keşfetme sayfasında gösterilmesine ve daha da uzun süre alakalı kalmasına yardımcı olabilir. Gerçek takipçilerin yolun altından görünürlük ve katılımda katlanarak artış için içeriğinize yatırım yapın. Instagram beğenilerini satın almak, hem yeni başlayan markalar hem de konumlarını güçlendirmek isteyen etkileyici faktörler için ortak bir stratejidir.

Beğeni nereden satın alabilirim?  Kredi kartınızı çıkarmadan önce, satın alma garantisi ve özel müşteri hizmetleriyle gerçek beğeniler sunan güvenilir bir perakendeci bulmak önemlidir. Takipcivar.com Instagram beğenilerini satın almak için en iyi sitedir ve her markaya gerçek destek, kanıtlanmış sonuçlar ve uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktalar.