Instagram’da gönderi paylaşımları için ipuçları

Instagram’da gönderi paylaşımları için ipuçları

Instagram’da gönderi paylaşımları için ipuçları ve püf noktaları

Instagram’da kaliteli paylaşımların yanı sıra bazı paylaşım ipuçları bulunmakta bugün ki yazımızda bunlardan söz edeceğiz. Daha çok bilgi ve takipçi kazanmak için sizlerde takipcivar.com adresinizi ziyaret ederek kaliteli profil hesapları oluşturabilirsiniz. Bu yayında, sosyal ağ Instagram'da çok fazla malzeme değil, reklam yayınlamayla ilgili teknik özellikleri sizinle paylaşacağız. Fotoğrafların boyutunun ne olması gerektiği, videonun sizin için ne kadar süredir kullanılabilir olduğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bu sosyal ağdaki tüm içeriğin% 90'ını oluşturan fotoğraflarla başlayalım. Gerçek fotoğraflar, herkesin klasik grafik reklamcılığa alıştığı çizilen veya animasyonlu resimler yerine en uygun olanlardır.

Instagram fotoğraf paylaşım ipuçları

Aydınlatma - başarılı bir fotoğrafın% 80'i. Fotoğraflanan nesnenin sadece gözünüzde değil, fotoğrafta da göründüğünden emin olun; Kullanıcı feed'inde öne çıkan zıt renkler kullanın; aynı zamanda, potansiyel müşterilerinizin gözlerine acıyın ve parlaklıkları ile aşırıya kaçmayın;

“üç nesne” kuralı başarılı bir fotoğrafın üçten fazla anahtar nesneye sahip olmaması gerektiğini belirtir; aynı kural bu nesnelerin renkleri için de geçerlidir - ne kadar az olursa (ideal olarak iki veya üçe kadar), o kadar iyidir;

Önemli bir nokta, bir şeyin arka planına karşı çekilen nesnelerin fotoğraflarının, arka planı olmayan fotoğraflardan neredeyse% 30 daha fazla beğeni toplamasıdır. Nesnenin yönünün yapıldığı yayın sağa yapılır (nesne sağ elle tutulur, tabaktaki kaşık sağa döndürülür, vb.) beynimizin özellikleri nedeniyle daha iyi çalışır;

Reklam yayınlamak için doğru zamanı seçin. Instagram'da bunlar üç saatlik sürelerdir: sabah 7'den 10'a sabah ve akşam 20:00 ila 23:00; ihtiyaç duyduğunuz aktiviteleri arayın (fikrinizi beğenin veya paylaşın), ancak kötüye kullanmayın; ideal oranlar - 1: 1 (banttaki resmin klasik boyutu);

maksimum fotoğraf boyutu - 1080 piksel x 1080 piksel; “Altın kural” resimdeki metnin / harflerin en fazla% 20'si; kullanırsanız, başlık şeklinde yalnızca 1 cümle (en fazla 120 karakter).

Çok yaygın bir reklam biçimi, ürün veya hizmetinizi hızlı bir şekilde sunabileceğiniz video klipler içeren yayınlardır. Kurallardaki güncellemeleri sürekli olarak izliyoruz, Instagram'da fotoğraf tasarlamak için en eksiksiz ve güncel gereksinimler listesine göz atıyoruz.

Instagram'da video yayınlamak için ipuçları

Ses kapalı olsa bile videonuzun anlaşılabilir olması gerektiğini unutmayın (Instagram varsayılan olarak video kapalı sesle videoyu göstermeye başlar). Aksi takdirde, kullanıcıyı ilgilendirmezsiniz; minimum video uzunluğu 2,5 saniyedir, maksimum, daha yakın zamanda 60 saniyedir, ancak bu, bu özelliği% 100 olarak kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Bir video izleme kararının izlemenin ilk 5 saniyesinde verildiğini, daha sonra kullanıcının videoyu kapattığını veya sonuna baktığını unutmayın; en boy oranı 1: 1 veya hedeflediğiniz akıllı telefonun ekranına uyumlu bir şekilde genişlikte oturan tam teşekküllü bir dikey video; videonun film müziğini unutma, videonun kendi planıyla uyumlu olmalı ve videonuza ilgiyi ve katılımı artıracak ek bir faktör olmalıdır;  Önerilen metin imzası boyutu - en fazla 125 karakter.

Instagram üzerinden paylaşmış olduğunuz gönderiler gereken değeri ve etkileşim alamıyorsa sizlerde son derece güvenilir ve kalitenin bir numaralı adresi olan takipcivar.com adresini ziyaret edebilir daha fazla takipçi kazanma ile ilgili bloglara göz atabilir ardından tekniklerimizi uygulayabilirsiniz. Takipçi ve beğeni elde etmek için sizlerde gerçek instagram takipçileri ve beğenileri satın alabilirsiniz.