Instagram'da Başarılı Olmak İçin 5 İpucu

Instagram'da Başarılı Olmak İçin 5 İpucu

Instagram başarısı için 5 ipucu

İlanlar

Dürüst olalım, iyi bir içerik duvarı büyümenin anahtarıdır. Sadece bir hikaye ve bir arka plan hikayesi ile başarılı olabileceğiniz efsanesi artık geçerli değildir. Sonuçta, platformdaki en büyük olanlar gerçekten insanların söyledikleri kadar anlayışlı değil. Takipcivar.com olarak, hesabınızı nasıl takipçi hilesi yapmadan öne çıkaracağınızla ilgili en önemli beş ipucunu içeren bir liste oluşturduk.

Mümkün olduğunca tutarlı olmaya çalışın

Bir dergiye abone olursanız, derginin her ay aynı saatte gelmesini beklersiniz. Instagram ile, bunu da böyle görmelisin. Bir takipçi, sizi daha fazla görmek isteyen bir kişidir, hem algoritma hem de takipçileriniz için bunu yapmanın en iyi yolu tutarlı bir şekilde yayınlamaya devam etmektir. Her gün veya her hafta yayınlamaya başladığınız anda, takipçileriniz için bir desen oluşturacaksınız, sonuç olarak kendilerini de kendilerine ekleyecek ve gerçekten size bağlı gibi hissedecekler.

İçeriğinizi spesifik tutun

Abone olduğunuz Financial Times gazetesinde ünlülerle ilgili dedikodu makaleleri göndermeye başlaması biraz garip olurdu. Bir Instagram hesabının sahibi olarak, kendiniz hakkında on yazı arasında bir gün köpeğinizin bir fotoğrafını yayınlarsanız, takipçileriniz biraz garip bulabilir ve sonunda sizi takip edebilir. Bunu önlemek için hesap temanız ve nişiniz olmak üzere iki şeyi düşünmek gerekir. Örneğin, bir marka olarak bir köpek maması hesabınız varsa, bir niş olarak hayvanlarınız ve bir tema olarak köpek maması vardır. Her yazı veya öyküde, bunun bu iki şeyden birine düşüp düşmediğine dikkat etmelisiniz.

Kendi topluluğunu oluşturmak son derece önemlidir!

Yorumlara / dm'lere yanıt vermek için biraz zaman ayırın, hesap sahibinin size yanıt vermesi veya en azından sizinle ilgilenmesi her zaman iyidir. Bunu yaparak sadece bildirim feed'lerine ve dolayısıyla düşüncelerine geri döneceksiniz. Diğerleri, hesabın daha aktif olduğunu ve algoritmanın, yayınlarınızı / profilinizi hem takipçilerinize hem de keşif feed'indeki potansiyel yeni takipçilerinize vurgulayacağını görür.

Ayrıca çevredeki topluluğu ziyaret edin

Kendi topluluğunuz gerçekten önemlidir, ama nihayetinde büyümek istersiniz. Bu nedenle, rakiplerinizin etrafına bakın ve muhtemelen ilgili hashtag'leri arayın. İnsanlar gerçek ilgi duydukları fotoğraflara tepki verirler. Fotoğraflarını veya yorumlarını beğenirseniz ve hatta onlara yanıt verirseniz, profilinize bakma ve profilinize yanıt verme veya hatta sizi takip etme şansı veren feed'lerine son verirsiniz.

Gerçek takipçiler Satın Alın

Instagram takipçi hilesi, hesaplarınızı geliştirip keşfedilebilir ve dikkat çekici kılar. Bu yöntemle hesaplarınız keşfede düşebilir bu da daha çok etkileşim alabilir ve daha çok insan ile iletişim içerisine girip sosyal çevrenizi de epeyce genişletebilirsiniz. Organik Instagram takipçi hilesi için takipçivar.com adresimizde ki paketlere göz atabilir ve sizde daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz ve profillerinizi üst düzey haline getirebilirsiniz. Sizde sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir deneyimleyebilirsiniz. Bunların yani sıra sizlere ücretsiz olarak deneyimlemeniz, test etmeniz için de bu imkanı karşılıksız olarak sizlere sunuyoruz. Sitemize giderek takipçi satın alımı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.