Instagram'da Anonim Olarak Gezme

Instagram'da Anonim Olarak Gezme

İnsanlar Instagramlarına Baktığınızı Görebilirler mi?

Instagram, uygulamalarında vakit geçiren kullanıcılardan yararlanır. Bir kullanıcı profilini görüntülediğinde her bir hesap bilgilendirilirse görüntüleme tehdidinde bulunulur. Kullanıcılar başkalarının profillerine ne zaman baktıklarını bilmelerini istemez ve her zaman anonim deneyimi tercih eder.

İnsanlar Instagramlarına Baktığınızda Görebilirler mi?

Instagram'ın var olduğu herhangi bir zamanda Instagram, kullanıcıların belirli bir hesabın profillerini görüp görmediğini görmesine asla izin vermedi.  Instagram, dünyanın en büyük sosyal platformlarından biridir. Sekiz yıl boyunca, uygulamalarının neredeyse her bölümünü revize ettiler.

2013 yılında Instagram tanıtıldı doğrudan mesajlar, kullanıcıların özel olarak iletişim kurmalarına izin veren bir metin mesajı özelliği. 2016 yılında, Snapchat'in Hikayesi fikri ve kendi Instastories'lerini uyguladılar. Mobil uygulama büyümeye devam ettikçe ve bir milyar kullanıcıyı kapadıkça, tüketicilerinin ihtiyaçları ile alakalı olduklarından emin olmak için özelliklerini güncellemeye devam ediyorlar. Neredeyse on yıl boyunca aynı kalan bazı özellikler var. Bu özellikler Instagram'ın yayına başladığı gün başardıkları özellikler. Izgara profilleri, beğeniler ve filtreler gibi özellikler yıllar boyunca aynı kalmıştır. Instagram piyasaya sürüldüğünde, bu özellikler ezici başarılarının büyük bir parçasıydı. Kullanıcılar fotoğraflarını sergileyen bir profil istediler ve bu, o sırada diğer sosyal medya uygulamalarının sahip olmadığı bir çizimdi. Ayrıca kendi ağları ile etkileşime girmek istediler. Yayınlar gibi kullanıcıların Instagram deneyimini canlandırması ve kullanıcıları yayınlarının her birinde daha fazla beğeni almaya teşvik etme fikri. Önümüzdeki yıllarda Instagram, kullanıcılara profillerini kimin görüntülediğini görme yeteneği vermeyi seçerse derin bir hareket olacaktır. Bu özellik, kullanıcıların uygulama ile etkileşimini ve potansiyel olarak uygulamada ne kadar zaman geçireceklerini değiştirir.

Instagram, tüketicilerinin ihtiyaçları değiştikçe özelliklerini güncellemeye devam ediyor. Her bir Instagram güncellemesinde yapılan değişiklikleri görüntülemek için sürekli olarak güncellenen blog sayfamızda ki makalelere göz atabilirsiniz. Takipcivar.com adresi farklılığı ile ücretsiz takipçi kazanabilir dilerseniz de birbirinden kaliteli instagram hilelerimizin bulunduğu paketlerimizi inceleyebilirsiniz. En kaliteli takipçileri satın almak için tıklayınız.