Instagram Yorum Hilesi

Instagram Yorum Hilesi

Instagram’da Yorum Hilesi Satın Alma

Instagram günümüzde oldukça popüler haline geldi. Bu durum insanlar göz önünde olmak ve etkileşim almak istiyor. Takipçi kasma yöntemleri de oldukça arttı ve çeşit çeşit siteler türedi ama biz bunlardan önce instagramın algoritmalarını deneyerek kendimizi geliştirdik yani takipçivar.com olarak bir çok aşama kaydettik ve sizlere en güncel ve en güvenilir instagram hileleri derledik. Bunların arasında takipçi kasma, beğeni hilesi, instagram yorum hilesi ve video görüntülenme hilesi yer almaktadır. Profesyonel olarak çalışmalara sürekli devam ediyor ve kendimizi geliştiriyoruz ve bunların meyvesi olarak sizlerden çok güzel geri dönüşler alıyoruz şimdi de size popülerliği takipçi hilesi kadar olmasa da farklı hesaplar tarafından yorum atılarak hesabınızın keşfede düşmesine yardımcı olacak ve hesaplarınızı diğer kullanıcıların önüne geçirecek kitlenizi genişletecek. Bu işlem takipçi hilesinden sonra ki en ilgi çekici olaylardan birisidir. Her şeyi hallettiniz takipçiniz var ve kitleniz artıyor ama yorum atılmıyor bunu ilk başlarda instagrama kabul ettirmek adına yorum hilesini deneyebilirsiniz.

Instagram da takipçileriniz binlerde beğenileriniz de binlerde fakat  bir de bakıyorsunuz ki yorum atan 3-5 kişi onlarda saçma sapan yorumlar atıyor değil mi? İşte burada takipcivar.com devreye giriyor ve sizlere binlerce yorum gönderme hakkı tanıyor..

Eğer bu tür web sitelerine güveniniz yok ise size şifre istemediğimizi belirtmek ve dilerseniz krediler ile ücretsiz olarak da bu işlemleri gerçekleştirebileceğinizden bildirmek isterim.

 

           

Peki Nasıl Yorumlar Gönderiyorsunuz ?

Yorumlarımız gerçek hesaplardan isimleri doğru düzgün olan hesaplardan gönderiliyor. Yorumlarımız ise örneğin siz bir profil fotoğrafı paylaştınız bizde bunun altına ;Çok güzel çekinmişsin. Çok yakışıklısın/güzelsin gibi yorumlar atıyoruz yani fotoğrafa göre yorumlar gönderiyoruz.

Yorumlarımızın hepsi farklı farklı ve konu ile alakalı olarak gönderiyoruz.

Paketler bölümünden yorum gönderenlerin Türk, yabancı olarak seçebilir kendinize en uygun instagram hilesi paket seçeneğini seçebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

%100 güvenilir

%100 hızlı

%100 Türk yada Global

Şekilde yorum hilesini gerçekleştirebilir ve etkileşimlerinizi arttırabilir ve ilgi çekici kılabilirsiniz.