Instagram takipçilerini ücretsiz olarak almanın yolları

Instagram takipçilerini ücretsiz olarak almanın yolları

INSTAGRAM TAKİPCİLERİ KAZANDIRAN REHBER

Instagram takipçilerini ücretsiz olarak almanın yollarını bulmaya çalışmadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç farklı faktör vardır. Birçok kullanıcı bu faktörleri göz ardı eder ve mümkün olan her şekilde bir sürü ücretsiz takipçiyi almaya çalışır, ancak bu neredeyse her zaman profilleri ve hesapları için yıkıcı sonuçlara yol açar. Bu yüzden Instagram takipçilerini nasıl ücretsiz alacağınızı söylemeden önce, takipçilerinizin toplam değerini tanımlayan metriklere hızlı bir genel bakış sunalım.


Gerçek vs. sahte

Gerçek takipçiler, sizi ilginizi çeken gerçek kullanıcılardır. Sahte takipçiler ise yalnızca diğer kullanıcıları izlemek amacıyla oluşturulan bot hesaplarıdır. Bu iki takipçiye ihtiyaç var. Gerçek takipçiler takipçi tabanınızı oluşturmanıza ve aradığınız katılımı elde etmenize yardımcı olabilirken, sahte takipçiler size gerçek takipçiler için ihtiyacınız olan ilk desteği verebilir. Ancak, sahte takipçi satan hizmetlerin çoğu boktan ve hesabınızı tehlikeye atabilir. Gerçek Instagram takipçileri satın almak istiyorsanız Takipcivar gibi kaliteli bir sağlayıcı seçtiğinizden emin olun. Kalitenin bir numaralı adresi olan web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Profil ve biyografi

Sadece takip ederek Instagram takipçileri almanıza izin veren uygulamalar ve platformlar genellikle size çok spam görünen takipçiler getiriyor. Birçoğunun biyografisi veya profil resmi yok ve onları uzaktan sahte hesaplar olarak görebilirsiniz. Söylemeye gerek yok, bu tür bir takipçi gerçek potansiyel takipçileriniz arasında güven sorunlarına neden olabilirken aynı zamanda Instagram hesabınızı yasaklar veya kısıtlar. Bu yüzden biyografi veya profili olmayan ücretsiz takipçilerden kesinlikle kaçınmalısınız.

Takipçi sayısı

Ücretsiz takipçiler almaya çalışırken, yavaş gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Birçoğunun geri gelmesini umarak tonlarca kullanıcıyı izlemeye çalışmak, başınızı belaya sokabilir ve hesabınız Instagram tarafından kısıtlanabilir. Aynı şekilde, birden fazla uygulama ve platforma kaydolmaya çalışmak veya birden çok hizmetin ücretsiz denemelerini almak, yarardan çok zarar verebilir. Çünkü yeni hesaplar için çok fazla takipçiniz yoksa Instagram algoritması kırmızı bir bayrak gösterebilir. Ücretsiz takipçiler sunan uygulamalar, aldığınız takipçiler karşılığında rastgele hesapları izlemeyi gerektirdikleri için özellikle kötü bir fikirdir, bu da hesabınızın büyümeye başlamadan önce harap olmasına neden olabilir.