Instagram Takipçilerini Güvenle Satın Al

Instagram Takipçilerini Güvenle Satın Al

Nasıl Aktif Instagram Takipçileri Güvenle Satın Alınır

Sahte Instagram takipçileri satın almanın tehlikelerine değindik. Hesabınızı riske atıyorsunuz ve temelde para israfı oluyor. Takipcivar.com tarafında, aktif Instagram takipçileri satın almak sadece çabalarınıza yardımcı olur. Sorun şu ki, gerçek Instagram takipçileri sattığını iddia eden bir sürü web sitesi var, ancak aslında size bot satıyorlar. Yani, Instagram takipçileri için ödeme yapmadan önce, dolandırıcı olmamanızı sağlamak için bazı ipuçları:

 

Hedeflenen Takipçiler Satın Alın

Yasal Instagram takipçileri satın aldığınızda aranacak ilk şeylerden biri, sizi takip eden hesaplardır. Meşru bir satıcı, hedef kitlenizin kim olduğu, en çok kullanılan hashtag'leriniz veya rakiplerinizin kim olduğu hakkında ayrıntılar soracaktır. Bu verileri kullanarak demografik özelliklere, yere ve ilgi alanlarına göre hedeflenmiş hesapların bir listesini oluşturabilirler. Sonuç sadece rastgele takipçiler değil, aynı zamanda üzerinde çalışabileceğiniz meşgul bir kitledir.

Örneğin Etin Ötesine bir göz atın. Şirket hayvansal ürünlere vegan alternatifler yapıyor. Instagram takipçilerine baktığınızda, kitlelerinin son derece hedefli ve işleriyle alakalı olduğunu gösteren vegan ve spesifik bilinçli hesaplar görüyorsunuz.

Şeffaf Satıcılarla Çalışın

Tüm “Instagram takipçileri satın al” endüstrisinin biraz gölgeli olduğu için bir üne sahiptir, bu yüzden kimden satın aldığınız konusunda temkinli veya dikkatli olduğunuz için sizi suçlayamayız. Instagram takipçileri satın aldığınız şirket, takipçilerinizi nasıl elde edecekleri konusunda net değilse, bu kötü bir işarettir. Her takipçiyi nasıl elde ettiklerine dair adım adım ilerlemeniz gerekmese de, en azından size stratejilerini anlatabilmelidirler.

Örneğin, takip etme / takibi bırakma taktiği yapıyorlar mı?

Farkındalık oluşturmak için tüm gün ilgili hesaplarla etkileşime giriyorlar mı?

Daha büyük, yerleşik hesaplardan ses çıkarıyorlar mı?

Daha fazla takipçi almak için yaptıklarına dair en ufak bir ipucu bile veremiyorlarsa, muhtemelen saklanacak bir şeyleri var. Ve bir şey neredeyse her zaman size bot satıyorlar.