Instagram takipçileri satın almak 2020

Instagram takipçileri satın almak 2020

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

Yukarıda bahsedilen yöntemleri denediniz ama takipçileriniz yeterli sayıda artmadıysa ya da bir anda fenomene dönüşmek istiyorsanız bunu sağlamak da instagram takipçi hilesi ile artık çok kolay. Instagram üzerinde henüz bu konuyla ilgili önlemler olmadığı için telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalar ve birçok site size belli ücretler karşılığında organik ya da bot takipçiler sağlamakta ayrıca yine isterseniz ücret karşılığı istediğiniz paylaşımlarınızın beğeni sayısını artırabilmektedir.

 

Fakat bu uygulamaların çoğunda siz Instagram profilinizle uygulamaya girersiniz ve program sizin adınıza paylaşımlar yaparak takipçi sayınızı artırmaya çalışır. Bunun için profilinizde kendi paylaşımlarınız dışında paylaşımlar oluşmakta ve Instagram kurallarına aykırı bir durum ortaya çıkmaktadır. Fark edilirse hesabınız kapatılır. Ayrıca takipçi ya da beğeni satın almak istediğinizde birçok site olmasına rağmen güvenilirlik açısından sayılı firma vardır.

 

Firmamız bu konuda oldukça hassas çalışmakta, kişisel bilgilerinizi depolamadığı gibi sizin adınıza paylaşımlara da izin vermemektedir. Size kazandırılan takipçiler sanki arkadaşlarınızmış gibi görünür. Doğal yollarla takipçi sayınızı artırmış gibi görünürsünüz. Ve çok kısa sürede bir Instagram fenomenine dönüşebilirsiniz. Instagram takipçileri satın almak için tıklayınız.

Takipçi sayınızı isterseniz yavaş yavaş belli sayılarda artırabilir ya da isterseniz paket satın alarak takipçilerinizi hızla artırıp mevcut kredilerinizle istediğiniz paylaşımlarınızın beğeni sayısını da çoğaltabilirsiniz. Tabi bu yöntemle artan takipçi sayınız profilinizin başkalarının da dikkatini çekmesini sağlayacak ve bu sayede doğal yollarla edindiğiniz takipçi sayınız da daha fazla artacaktır. Çünkü psikolojik araştırmalara bakıldığında takipçi sayısı fazla olan hesaplar güvenilir kabul edilmektedir.

 

Özellikle firmalar için güvenilir bir imajın ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde yapılan işlemden ne kazanıldığını anlamak daha kolay olacaktır. İster şahıs olun ister firma bu şekilde tek bir satın alımla aslında iki kat etkili bir yöntem uygulamış Yani olacaksınız.