Instagram Takipçi Satın Alma Nasıl Çalışır?

Instagram Takipçi Satın Alma Nasıl Çalışır?

Instagram takipçi satın alma sistemi nasıl çalışır?

Takipçiler için doğru iş ortağı bulunduğunda, hemen takipçileri sipariş etmeye devam edebilirsiniz. İstediğiniz paketi alışveriş sepetine yerleştirin, fatura bilgilerinizi girin, ödeme yöntemini seçin ve siparişi onaylayın. Daha sonra sipariş ayrıntılarınızı ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız. Ve işte bu! Sipariş şimdi sağlayıcı tarafından kontrol edilir ve girilir. Ve kısa bir süre sonra, uzun zamandır beklenen büyüme nihayet başlıyor! Ancak satın alınan takipçiler nereden geliyor?

 

Burada da farklılıklar var. Instagram için yeni takipçiler sipariş ederseniz, sahte takipçiler veya botlardan, yani sadece takip düğmesini tıklamaya programlanmış bilgisayarlardan kaçınmalısınız. Özellikle uygulamalar genellikle bu tür profiller ile çalışır, ancak bir Instagram hesabının engellenmesine de neden olabilir. Değişim ağlarına kayıt olan ve benzerleri karşılığında bir tür ücret alan veya abone olan normal kullanıcılar daha güvenlidir. Bu tür ağlar dünyanın her yerinden kullanıcılara açıktır, bu yüzden takipçilerin kompozisyonu uluslararası ve heterojendir.

   

Takipçi aracılığıyla satın almanın ne gibi avantajları var?

Takipçi satın almanın sizin için kişisel olarak faydalı olup olmadığı Instagram hesabınızın amacına bağlıdır. Örneğin şirketler veya ünlüler genellikle sadece takipçilerin sayısını artırmaktan hoşlanırlar. Öncelikle kozmetik yararlarla ilgilidir, yani sosyal medya varlığının görünümünü daha da geliştirmek ve yeni takipçileri uzun vadede tutmak. Türüne ve popülerliğine bağlı olarak, sayfadaki etkileşim otomatik olarak gerçekleşir.

 

Etkileyen pazarlama söz konusu olduğunda durum farklıdır. Şirketler için, genellikle 50.000 veya daha fazla takipçisi olan profiller göz önünde bulundurulur, çünkü hedef grubun yeterince büyük olması gerekir. Etkileşim veya katılım oranı, en az influencer pazarlamasının takipçileri kadar önemlidir. Yaratıcı içerikle ikna etmeli, dürtü vermeli, doğru hashtag'leri kullanmalı ve takipçilerinizle sürekli temas halinde olmalısınız. Moda blog yazarı Franziska Elea gibi etkileyiciler için bu tam zamanlı bir iş. Çünkü şirketler tarafından olası işbirliği ortakları olarak sadece çok sayıda takipçi aracılığıyla ilginç hale gelecekler. Gerçek Insta Takipçi satın almak bu işi sizin için değiştiremez, sadece destekleyebilir.