İnstagram takipçi kazanmak 2020

İnstagram takipçi kazanmak 2020

Takipçi Almak İçin Yapılması Gerekenler

Instagram son zamanların en çok tercih edilen sosyal medya platformudur. İnsanlar hayatlarından kesitler paylaştığı yada kar amaçlı olarak kullandığı profilleri bünyesinde barındırır. İnstagram takipçi kazanmak için popülarite için bir çok yol olsa da özetle sizlere takipçi artırma yöntemlerin bahsedeceğim.

Profillerinizi kesinlikle gizli yapmayın. Mümkünse açık olsun ve insanlar profillerinizi inceleyebilsin. Ham olarak 10.000 takipçiye ulaşırsanız işletme profiline geçip hikayelerde link verebilirsiniz. Şimdi bu bilgiden sonra her ay sonunda 30 – 35 gönderi attığınızı varsayalım. 4 ay sonunda 125 civarı bir gönderi sayınız olsun. Hepsi de en sevdiğiniz fotoğraflarınız olsun. Gittiğiniz yerlerin konumlarını ekleyip, arkadaşlarınızı etiketlerseniz de artabilir. Bir diğer yöntemse geri takip yöntemdir. Mesela takip edip geri takip alabilirsiniz. Etmeyenlerden çıkabilirsiniz. Çok hesap takip etmenizi önermem. Ben 26 hesap takip ediyorum. Size en fazla taş çatlasa 500 hesap takip edin derim. Bunlardan 100 tanesi falan ünlü hesap olsa kalan 400’ü  geri takip için ayrın.

Ayrıca öz olarak fotoğraflarınıza yorum atın ve bol bol fotoğrafla alakalı tag yani # kullanın. Mesela #teknoloji #fuar #müzik #sanat #oyun #tatil #huzur gibi sıkça kullanılan kelimeleri ekleyin.  

     

Takipçi Kazanmanın Önemi ve Yolları

Buna ek olarak ünlülerin takipçilerine girip yaklaşık 200 hesap takip ederek geri takip alabilirsiniz hiç yoksa 50 takipçi kesin gelir. Geri takip yapmayanlardan çıkabilirsiniz. Biraz uğraşıp yapmak emek vermek değecektir ama. Bir yerden sonra 2,500 civarı takipçiniz olunca fotoğraf attıkça 100 – 300 arası beğeniniz olacaktır. Siz ne kadar pes etmeden özenle paylaşım yaparsanız takipçi gelmeye devam edecektir şüpheniz olmasın ve inancınız tam olsun.

Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri Baştan!

Şimdi geldik paylaşımlara. Kimseden özenmeyin, kopyalayıp almayın. Tıpkı YouTube gibi kendi emeklerinizi verin. Profilinizde sık sık güncel olarak gönderi atın. Sürekli aktif olarak instagram da bulunun ve insanlar ile iletişime geçin.

TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI TAKİPCİ ARTIRMA SİTESİ: TAKİPCİVAR

İlk başlarda instagram takipçi kasma işlemini uygulayabilir ve desteklemek amacıyla beğeni hilesini deneyimleyebilir ve sizlerin profillerinizi ziyaret edenlerin dikkati çekerek sizleri takip etmesini sağlayabilirsiniz.