Instagram takipçi hilesi ücretsiz

Instagram takipçi hilesi ücretsiz

Takipçi Kasma ve Para kazanma


             Instagramın son zamanlarda hayatımızın içine girmiştir, insanların çokça saatler harcamış olduğu bu instagram uygulamasında insanların farklı şekillerde profilleri vardır ve herkesin amaçları bir birinden farklı olabilir. Kimileri çok aktif olarak kullanmayabilir kimileri satış yapmak için kimileri keşfedilebilir olmak ve yetenekleri paylaşarak bu platformu kullanmaktadır ama çoğu insanın istediği kadar etkileşim alamadığı var sayarak bu amaçların çoğu sadece bir fikir olarak kalmaktadır. Takipçilerimizi ve beğenilerimizi artırmak için internet üzerinde birçok yol ve aşamalar vardır. Kimileri bu aşamaları deneyip tecrübe edinmiş kimileri ise denemekten çekinmektedir burda size bahsetmiş olduğum olay genel olarak riskli bir iştir tabi güven vermeyen kötü altyapı oluşturmuş sitelerdir instagram takipçi hilesi illegal bir iş olarak görünse de günümüzde bir çok kişinin kullandığı bir tekniktir. Bu anlatmış olduğum teknik paketler halinde satılmaktadır.  Son zamanlarda bu iş üzerinde düşündüğümüz de kendini diğer takipçi hilesi sitelerinden ayırın instagramın algoritmasına göre sürekli kontrol edilen ve güncellenen hızlı ve güvenceli satış yapan takipçivar sitesinde ise şifrenizi dahi istemeden yeni takipçilerinizle aranız köprü görevi görmektedir. Takipçi kasmanın zor olduğu beğenilmenin zor olduğu bu dönemde instagram takipçi hilesi ücretsiz olarak elde edebiliriz tek yapmanız gereken takipçivar.com sitesine giderek saatlik kredi haklarınızı kullanarak takipçi kazanmanızdır.  Instagram da yüksek takipçili hesaplarınızı nasıl kullanmak istediğinize siz karar verin bu instagram takipçi hilesini uygulayarak sizde hedeflerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Takipçilerinizi arttırdınız şimdi neler yapmalısınız? Satın alarak kazanmış olduğunuz takipçiler size kazanım olarak verdiğinizden daha çoğunu kazandırabilir hadi bir de ona bakalım..

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

                  


Instagram’dan Nasıl Para Kazanabilirim?


Instagram, ilk kullanılmaya başladığında sadece görüntü temelli bir uygulama iken günümüze kadar  birçok özelliğini yenileyerek büyük kitlelerin en fazla tercih ettiği bir sosyal paylaşım platformu olmuştur. Programa eklenen yeni uygulamalar sayesinden internet üzerinde online para kazanmak isteyenlerin de ilgisini çekmiştir. Instagram’dan para kazanmak için yapmanız gereken ilk şey hemen bir instagram hesabı açarak platforma dahil olmak. Böylece milyonlarca kişinin kullandığı instagram üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ama bu olay düşük kitlelere sahipseniz oldukça zordur. Sizde instagram hilelerini kullanarak yüksek takipçili bir hesap olursanız aşağıdaki seçenekleri uygulayabilirsiniz.

İşte size İnstagram’dan para kazanabileceğiniz birkaç öneri ürün satışı yaparak para kazanabilirsiniz: İnstagram’da ürün satarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle takipçi listenizin profillerine uygun ve her kesime hitap eden ürünlerin satışını yapmalısınız. Eğer takipçilerinizin çoğu kadınlardan oluşuyorsa, kozmetik, kıyafet, aksesuar, takılar, çanta ve ayakkabı gibi kadınların ilgisine çeken ürünleri tercih edebilirsiniz. Hayla ne duruyorsunuz hedeflerinize giden bu yolda zamanınızın her anı değerlidir. Keyfini çıkarın..