Instagram takipçi arttırmak

Instagram takipçi arttırmak

Instagram'da Takipçiler Nasıl Arttırılır

            Hepimiz Instagram takipçi arttırmak istiyoruz, ancak binlerce gerçek takipçiyi anında elde etmenizi sağlayacak belirli bir yol var sizlere bundan en sonda bahsedeceğim. Ancak, takipçilerinizi normal olarak arttırmak instagram da ki milyonlarca kişinin önüne geçerek bulunma olasılığınızın artması için uygulanması  gereken birkaç yolu vardır.

Yüksek kaliteli içerik

Bu gereksiz bir nokta gibi görünse de, yeterince tekrarlanamaz. Basitçe söylemek gerekirse, içeriğiniz ne kadar iyi olursa, daha fazla takipçi kazanma şansınız o kadar artar. Bulanık veya sıkıcı görüntüler yayınlamak, insanların sizi izlemesi için bir teşvik sağlamaz. Benzersiz içerik de önemlidir; bunun klasik bir örneği Instagram'daki vücut geliştirme olayına bakmaktır. Bu popüler bir tarz olsa da, 9/10 hesapları hemen hemen aynı viral görüntüleri döndürüyor. Dışarı çıkabilmek için masaya başka bir şey getirmeniz önemlidir.

Ne zaman yayın yapılacağını seçme

Görüntülerinizi günün hangi saatinde yayımlayacağınızı seçmek, ne kadar görünürlük elde edeceklerini tamamen değiştirebilir; Normal içerik paylaşırken kitlenizin aktif olma saatlerine göre düzenli olarak paylaşım yapabilirsiniz lakin kar amacı güderek açılmış bir instagram sayfasının hedef kitlesine göre saatlerini belirlemesi gerekmektedir. Örneğin ebeveynlere hitap ediyorsanız aksam 7-8 den sonra paylaşım yapmanız öğrencilere hitap ediyorsanız ikindi 5 gibi paylaşım yapmanız. Bunları kendinize ve hedef kitlenize göre düzenleyebilirsiniz. Test edilebilir ve sizde saatlerinizi seçebilirsiniz. Gerçekten önemli bir unsurdur.

Hashtag kullanma

Kitaptaki en eski numara, ancak birçok insan hala önemini ve karmaşıklığını fark etmiyor. Alakalı hashtag'leri kullanarak, yayınınızın sizi takip etmeyen, ancak yazmış olduğunuz hashtag’ler ile ilgili görselleri arayan kişiler tarafından görülmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunlarda size düzgün kullanıldığı zaman takipçi kazandırır.

Bunları uyguladınız ama yanlış giden bir şeyler mi var o zaman işte sihirli dokunuşumuz…

   

  

Ücretsiz Takipçi Kasma Hileleri

            Instagramın popülerleşmesinin ardından artık herkes daha fazla etkileşim istemekte ve trend haline gelmiş instagram takipçi satın alma veya kazanma işlemini kullanmakta. Son derece güvenilir ve legal bir işlemdir lakin yapacağınız takipçi veya beğeni hilesini kaliteli sitelerden ve güvenilir sitelerden yapmanız gerekmektedir sizlere sürekli altyapısını yenilediğimiz ve kaliteli çalışma ekiplerimizin sürekli instagram algoritmasına göre güncellediği havuz sistemli bir takipçi kazandırma yöntemidir. Çok kolay uygulanır giriş yaparak dilerseniz ücretsiz saatlik krediler dilerseniz kaliteli ve cüzi miktarlar para ödeyerek hızlı bir takipçi kitlesi elde edersiniz ve instagram da öne çıkarsınız bu kitle sayesinde yukarıdakileri de uygulayarak gerçek etkileşim alabileceğiniz takipçi kazanabilirsiniz. Günden güne hesabınızı büyütebilirsiniz.

Sizde Takipçivar.com adresimizin ana sayfasından sitemize giriş yaparak en uygun ve en kaliteli paketlerimize göz atabilirsiniz.