Instagram Takipçi Artırma Yeni

Instagram Takipçi Artırma Yeni

Popüler olmak için takipçi arttırma yolları

        

         Instagram 2020 yılında da parlayan sosyal ağı olmaya devam ediyor. Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Instagram, her geçen kullanıcı sayısını arttırıyor. Kullanıcıların en çok önemsediği konu Instagram için çektikleri resimleri daha çok kişiye ulaştırmak ve çok daha fazla beğeni almak yani kitleye hesaplarımızı sevdirmek bunun içinde yapacağımız her adım instagram için alehimize olumlu etkileyecektir. . İşte o etiketleri...


Hemen ilk olarak instagram takipçi arttırma için etkili olan trend etiket listesini ise şöyledir; #love #TFLers #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #swag gibi etiketler yapılan araştırmalar sonucunda paylaşımın en yoğun olduğu ve geri dönüşüm konusunda etkileşimin en yüksek olduğu etiketleri oluşturmaktadır.Bu taglar sizin popülerliğinizi bir anda etkileyebilir.

                                                                                                             

                                                


        İnstagram takipçi kasma noktasında ilk günden bugünlere kadar önemli olan takipçi sayısının çokluğu ve büyüklüğü idi. Günümüzde ise her şey de olduğu gibi trendler için de değişim söz konusu. Artık takipçi sayınızın çokluğundan ziyade etkileşim oranınız ve gün içerisinde ne kadar yeni takipçi kazandığınız daha önemli.En sık kullanılan etiketleri sizinle paylaştık. Lakin etiketlere bakınca hepsi yabancı ve global anlamda etkili olan kelimeler. Eğer siz organik instagram takipçi kasmak istiyorsanız Türkiye içerisinde trend olan kelimeleri bulup o kelimelerde etiket üretmeniz daha yararlı olacaktır. En basit olanı ise yukarıda verdiğimiz İngilizce kelimelerin Türkçelerini de etiket olarak kullanabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda sizin için ınstagram takipçi hilesi ve türkçe popüler taglar gibi makakelerimize de göz atmayı unutmayınız.