Instagram Paylaşımları Hazırlamak

Instagram Paylaşımları Hazırlamak

INSTAGRAM GÖNDERİLERİ HAZIRLAMAK

Modern dünyada, insanların ilgisini çekecek bir şeye sahip olan her şirket, Instagram için metinlerin nasıl oluşturulacağıyla ilgileniyor. Unutmayalım ki sosyal ağların hızla geliştiği günümüzde pop yıldızları ve sinema starları memnuniyetle bunları kullanıyor.  İnstagram, internet mağaza satışlarının artmasına yardımcı olur ve bunu kullanmak tamamen mantıksızlık olur. Her şeyi nasıl doğru yapacağınızı daha sonraki aşamalarda öğreneceksiniz.


Instagram paylaşımı nasıl hazırlanır

Profilinizin kurumsal olup olmadığı veya sayfanızın herhangi bir şey satıp satmayacağınız ile ilgili hiçbir fark yoktur. Temel kuralları hatırlamak çok önemlidir. Onlar nelerdir?

Parlak bir resim

Unutmayın, İnstagram kullanıcıları sadece en yakınlarına ait kötü kalitedeki fotoğrafları «affedebilirler». İşle ilgili bir profil kullanıyor musunuz? O zaman göndereceğiniz fotoğraflar en iyi kalitede olmalı ve bir stile taşımalıdır. Bu kurala es geçerseniz, kullanıcılarda profilinize es geçeceklerdir. Bu tür paylaşımların ana avantajı, metinlerin ilgili resim ile desteklenebilmesidir. Böylece, ürünün tüm avantajları görsel olarak hemen değerlendirilebilir.

Açıklama yazısı

İnstagram takipçileri kazanmaya başladınız. Ama onlara sadece resimlerdeki mal veya hizmetlere hayran olmak önemli değil. Onları nasıl sipariş edeceğinizi veya mağazaya nasıl gidileceğini bilmek önemlidir. Bu yüzden paylaşımlarda iletişim bilgilerinin yazılması çok önemlidir. Ayrıca, profili kapağının tasarımını göz önünde bulundurmanızda gerekli. Aksi halde, iyi metinlerin bile size bir faydası olmaz. Kapak uzun uzadıya olmamalı, aynı zamanda kullanıcıya ne tür bir şirket olduğunuzu, ne sunduğunuzu ve ürünleri nasıl edinecekleri hakkında fikir vermelidir. Sosyal ağ veya resmi bir web siteniz bu sayfaların linki de başlıkta belirtilmelidir.

Düzenleme

Elbette mesajlarınız hatasız olmalı. Bu kural, kendinizden tamamen emin olmanızı sağlar, her gönderi metnini yayınlamadan önce iki kere okumalısınız hatta üç kez daha iyidir. İnanın ki, her zaman ilk okuma işleminden sonra hatalar çok sık bulunur, bunlar başlangıçta basitçe gözünüzden kaçan ayrıntılardır. Profilinizle kimsenin ilgilenmesine şaşırmamak için metni tekrar gözden geçirerek, beş ila on dakika daha harcamanız iyi olacaktır. 

Sonrasında tabi ki taglar kullanılmalı ve konum gibi instagram’ın bizlere sunduğu özellikler kullanılmalıdır. Düzgün ve aktif kullanıcının yüksek olacağı saatler tercihi ile paylaşılmalıdır. Takipçileriniz ve beğenileriz artacak bu etkileşim sizi gülümsetecektir. Takipcivar.com adresi olarak tüm desteği sizlere sunmaktayız. Takipçi satın almak için dilerseniz ücretsiz olarak dilerseniz ücretli olarak takipçi temin edebilirsiniz. Diğer tüm instagram hileleri için bizleri tercih edebilirsiniz.