Instagram Hikayesi Görünümlerini 24 Saatte Artırmak

Instagram Hikayesi Görünümlerini 24 Saatte Artırmak

Instagram Hikayesi Görünümlerini 24 Saatte Artırmak İster Misiniz?

Instagram hikayeleri, Instagram'da hızlı ve kolay bir şekilde büyümenin en güçlü yoludur. Bununla birlikte, birçoğu bu özelliği sürekli olarak kullanıyor, herhangi bir nişan veya erişim sağlayamıyor. Ötekinin ötesinde kalmanın tek yolu görüşlerin artmasıdır. Öykülerinizin görüşlerini arttırmak biraz zor veya neredeyse imkansız gibi görünse de, sizi ele geçirdik. Çünkü Instagram hikayelerinizdeki artan görüşlere son derece yardımcı olacak tüm etkili hileleri ve ipuçlarını parçalayacağız.

Trend olan hashtag'leri kullanın

Instagram, insanların erişimi artırmak ve kullanılmayan pazarlara, topluluklara veya gruplara dokunmak için hashtag kullanmasına izin vermenin en iyi özelliği nedeniyle popülerdir. Gönderinizle ilgili hashtag'leri aramayı deneyin ve takip ve büyümenizi artırmak için en az 11 hashtag kullanın. Hikayelerinizde çeşitli hashtag'leri kullanacağınız zaman daha fazla görüş ve katılım elde edersiniz. Sadece hikayeniz trend olan bir hashtag'in bir parçası olmakla kalmaz, aynı zamanda aşağıdakilerinizi de artıracaksınız. Hashtagleri takip etmenizi sağlayan Instagram “Instagram Keşfet Sayfa Algoritması” nın en son özelliği sayesinde. Bu, benzersiz hashtag'ler etrafında oluşturulmuş birçok topluluk olduğu anlamına gelir. Bu topluluklara dokunabiliyorsanız, kesinlikle daha yüksek bir faiz oranı, çok daha fazla etkileşim ve takip oluşturabilirsiniz. Bu, Instagram sayfanızda yayınladığınız her öykü hakkında gittikçe daha fazla görünüm kazanmanıza neden olur.

 

Tutarlı Olun

Instagram'da kaç kez hikaye yayınlıyorsunuz? Günde sadece bir kez posta gönderenler arasındaysanız, Instagram Hikayelerinin potansiyelini hafife almak için kullanmıyorsunuzdur. Hikayeleri istediğiniz kadar süre yayınlayabilirsiniz, ancak iyi düzenlendiklerinden / sunulduklarından emin olun. Göndereceğiniz hikaye sayısı, görüşlerinizi artırma şansınız o kadar artar. Hepimizin farkında olduğumuzdan, Instagram ana sayfasının takip ettiğiniz en iyi insanların dört hikayesine izin verdiği gerçeği. Bu, Instagram ana sayfanızda ilk dörtte yer alan bu dört kişinin / markanın diğerlerinden daha fazla yayınladığı anlamına gelir. Kazananlar arasında kalmak için maksimum sayıda mesaj göndermeniz gerekir. Instagram hikayeniz hakkında daha fazla görüntüleme elde etmek için her zaman yoğun zamanlarda yayınlayabilirsiniz.

Görsel olarak çekici olun

Instagram görsel bir platformdur ve insanlar görsel olarak çekici hikayeleri sevme ve onlarla ilgilenme eğilimindedir. İyi fotoğraflar çekmeyi deneyin veya takipçilerinizin hikayenize bakmasını ve kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlayacak yaratıcı sanat ve tasarımlar yaratın.

Instagram hikaye görünümlerini satın alın

Instagram'da yeni başlayan veya deneyimli bir kullanıcı olsanız bile, Instagram hikayelerinizde büyük miktarda hikaye görünümü kazanmadığı sürece önemli değil. Bu, daha fazlasını yapma ve daha az başarıya ulaşma ile sonuçlanır. Ancak Instagram hikaye görünümleri satın aldığınızda, yayınlarınızda daha iyi bir takip elde edersiniz ve insanlar Instagram sayfanızı ve sonunda markanızı / işinizi fark etmeye ve değer vermeye başlar. İzleyicileriniz arasında vızıltı ve aldatmaca tutmak için Instagram hikaye görüntülerini sürekli olarak satın almaya devam edin. Bu işlemlerin yanı sıra sizlere takipcivar.com adresi olarak takipçi ve beğeni hilesini de kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Güvenli alışveriş için sitemizi ziyaret edebilir ve birbirinden farklı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.