Instagram etkileşimleri artırma 2020

Instagram etkileşimleri artırma 2020

Hashtag'ler Olmadan Instagram'da Beğeniler Nasıl Alınır?

Instagram'a görüntü ve video göndermek, tekrar tekrar kullanmaktan keyif alacağınız özellikler nedeniyle bazen çok bağımlılık yapabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla yaptığınız anılar, özellikle onu daha ortamlı veya canlı hale getiren filtreleri kullanıyorsanız daha fazla değer verir. Instagram'da her bir fotoğrafın yaklaşık bin beğeniye ulaştığı resimler varsa, bu bakım yapmanız gereken bir şeydir. Bu da binlerce beğeni ve takipçiniz olduğunda hesabınızın gerçekten yüksek bir ödül olduğu anlamına gelir. Ortak Hashtag (#) Instagram fotoğraflarınızı gönderme söz konusu olduğunda bu yaygın bir şey olsa da, yapmanız gereken bir sonraki şey fotoğrafla ilgili bir şey yazmaktır ve bu genellikle hashtag'lerin kullanımıdır çünkü hashtag kullandığınızda görünürlüğünüzü artırır. Ancak hashtag'lerin yanı sıra, başkaları tarafından bilinmeniz için gereken dikkati çekmenin başka yolları ve yolları da vardır. Şaşırtıcı bir şekilde büyümenize yardımcı olabilecek ve hatta hayallerinizi gerçekleştirmenizi deneyimlemek için harika bir fırsat veren Takipcivar sitesi gibi web sitelerini kullanmak iyi bir örnektir.

Instagram'da popüler olmanız için aşağıdaki maddelere dikkat etmelisiniz ve özenle uygulamalısınız.

 

Zevkinize uygun resimler gibi - Örneğin yemek pişirme seansları, moda, klasik, spor ve daha fazlası ile ilgili şeyler gibi şeyleri beğenmek, insanların yayınınızı görmesinin ve hatta sizi takip etmesinin bir yoludur. Ayrıca, takipçilerinize ve rastgele insanlara da benzeyen resim veya videolar yayınlamanız gerektiğini unutmayın.

 

Görsel çekici fotoğraflar - Çarpıcı resimler, çoğu insanın görmeyi çok sevdiği şeydir ve plaj gibi güzel bir senaryoya sahip bir yerde ya da bir katedral, gün batımı, şehir ve daha birçok yerde olursanız. Filtreye daha yaratıcı bir görünüm katacak özel özelliklerine sahip bir kameranız varsa da eşleşir.

 

Eğlenceli içerik yayınlama - Instagram uygulamasının şartlarını ve koşullarını ihlal etmediği sürece istediğiniz her şeyi gönderebilirsiniz. Takipçilerinizin ve rastgele insanların modaya uygun olmanın yanı sıra mizahı olan bir şeye gönderip dikkatini çekmek, yazınızı okuyabilen ve görebilecek insanlara kahkaha duygusu yaratır. İyi bir şaka mizah duygusu ile yapılan videolar, stresli bir anda olmuş ve videonuzu izleyen izleyicilere bir zevktir. Dikkat çekici olacak ve instagram etkileşimleri artırmanıza yardımcı olacaktır.

İç açıcı mesajlar - ilham verici alıntılar gibi mesajlar veya ruhu ve duyguyu yükselten bir şey. İnsanlar “tam zamanında” deme eğilimindedir. Bu, takipçilerinizle ve yayınınızı okumuş olmuş olabilecek diğer insanlarla iletişim kurmanın bir yoludur.

 

Gerçek beğeniler satın alın - Kaliteli, gerçek beğenileri hızlı arıyorsanız ve pratik yoldan beğeniler kazanmak için zamanınız yok ise, bunları satın alma seçeneği bizimle mevcuttur! Bu yüzden Instagram'a bu ipuçlarını uygulayın ve hashtag kullanmadan Instagram'da kolayca beğeniler alabilirsiniz. Takipcivar.com kalitesi ve güvencesi ile instagram kolayca beğeni elde edebilirsiniz. Kusursuz ve yüksek kalitede tüm instagram işlemlerini uygulayabilirsiniz.