INSTAGRAM DİRECT ARTIK WEB SİTESİNDE

INSTAGRAM DİRECT ARTIK WEB SİTESİNDE

INSTAGRAM GÜNCELLEMESİ VE TAKİPÇİ KİTLESİ ARTIRMA

Instagram'ın mobil sürümünde yer alan mesajlaşma özelliği 'Direct' artık web sürümünde de kullanılabilecek. Şu an için test aşamasında olan mesaj özelliği Instagram'ı web üzerinden de kullananların en çok istediği özelliklerin başında geliyordu.

Instagram, direkt mesaj altyapısını web sürümüne getiriyor. Test aşamasındaki özellik, kullanıma sunulduğu andan itibaren kişilerin tarayıcı üstünden mesajlaşmasına imkan taşıyacak. Uzun yıllardır kullanıcıların en çok ziyaret ettiği sosyal paylaşım sitelerinin başında yer alan Instagram’da en çok şikayet edilen durumlardan biri WEB kullanımında Instagram hesaplarının özel mesaj (DM) seçeneğinin olmamasıydı.

 

  

Test edilen özellik, kişilerin tarayıcı üstünden mesajlaşmasına imkan tanıyacak. Test aşamalarının başarılı sonuçlanması durumunda ise özellik kullanıma açılacak diye makale yayınlayan instagram son güncellemesi ile takipçilerine istediklerini vererek masaüstü web sitesi getirmiş bulunmakta. Artık instagramda ki anlık kalma süreleri oldukça yükselecek. Hemen hemen herkesin hesabının olduğu instagram artık durdurulamayacak gibi görünüyor. Sizlerde instagram ile ilgili her türlü bilgiye erişmek için web sitemizi takip edebilir ve bilgilenebilirsiniz.

Web sitemiz insanlara instagram de genel anlamında sosyal medyada etkileşim alması için 2 yıl önce kuruldu ve güveni ile bir çok müşteri kitlesi elde etti. Sitemizde neler olduğuna dair meraklı olanlar için diğer makalelerimizi okuyabilir ya da ana sayfamız üzerinden bilgilenerek instagram takipçi hilelerimizi deneyimleyebilirsiniz. Son derece yasal ve güvenli bir işlem olan takipçi ve beğeni kazanma işlemi ülkemizde son zamanlarda oldukça trend haline gelmiş bulunmakta. Sizlerde denemek isterseniz sitemiz üzerinden oldukça kolay ve sade bir biçimde ve takipçilerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.