Instagram'da beğenileri nasıl artıracağınız hakkında ipuçları

Instagram'da beğenileri nasıl artıracağınız hakkında ipuçları

Instagram’da Beğenileri Nasıl Artırılır?

Çevrimiçi yayınladığınız fotoğraf ve videolarla sonuç almak için çıldırmaktan bıktınız ve özellikle Instagram beğenilerinizi artırmak için neler yapmalısınız tabi ki bilmek istiyorsunuz . Belki ihtiyacınız var, çünkü bir etkileyici olmak ya da kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, mağazanızın reklamını yapmak veya markanızı, ürünlerinizi ve / veya hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsunuz.

Her durumda, bu sosyal ağı kullanmak doğru seçimdir, çünkü milyonlarca ve milyonlarca aktif kullanıcısı vardır ve bu, işbirliği yapacak birçok potansiyel müşteri veya şirketin orada olduğu ve sadece profilinizi bulup fethedilmesi gerektiği anlamına gelir.

Bununla birlikte, ne kadar çok beğendiysem, aramalarda (hashtag ile) görünme ve sizi tanımayanlar tarafından bile bulunma şansınızın arttığını düşünmelisiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, birçok etkileşimi olan bir yazı, aramaların başında uzun bir süre kalır ... Bu nedenle, evet, iş fırsatlarınızı (ne olursa olsun) artırmak için, bu sosyal ağdan yararlanabilirsiniz, ancak beğenilerinizi nasıl artıracağınızı bilmelisiniz.

   

Doğru strateji: Instagram'da beğenileri nasıl artıracağınız

Hesabınızla etkileşim yüzdesini artırabilmek için yapılacak ilk şey, içerik üzerinde çalışmaktır. Bunu doğru bir şekilde yapmak için müşteri / takipçi türünüzü analiz etmeniz gerekir  :

Ne tür bir insan?

Çevrimiçi aramalarınız nedir?

Profilinizde ne bulmak istersiniz?

Çözülmesi gereken belirli problemleriniz veya karşılamanız gereken özel ihtiyaçlarınız mı var?

Bu soruları yanıtlayarak, işletmenizle veya kendi ilgi alanlarınızla ilgilenen kullanıcının "profilini" ana hatlarıyla belirleyebilir ve  bu hedef kitleden en çok hoşlandığım konuları bir dizi bulabilirsiniz  .

Doğru fotoğrafları ve videoları paylaşabilir , aynı zamanda kullanıcıların dikkatini çekebilecek ve bu nedenle daha fazla etkileşimi toplayabilecek  açıklamalar yazabilirsiniz. Instagram'da beğenilerinizi nasıl artıracağınızı bilmek ister misiniz? Hashtag ve coğrafi konum üzerine bahis Birkaç satır önce konuştuğumuz analiz sayesinde, yayınınızla ilgili anahtar kelimeleri veya doğru hashtag'leri de bulabilirsiniz.

İkincisi çok önemlidir ve bu nedenle asla eksik olmamalı ve dikkatle seçilmelidir: çalışan hashtag'ler,  yayınladığınız şeylerle yakından ilişkili olanların yanı sıra hedef kitleniz ve ilgili çevrimiçi aramalarınız için de uygundur.

İnsanlar söz konusu yayını bulmak için hangi kelimeleri kullanırdı?  Bu soru, hedefinize empati kurabildiği  ve size doğru hashtag'leri bulmak için yeterli neden yapabildiğinden, birçok kez yardımcı olabilir.

Coğrafi konum, Instagram'da beğenilerin nasıl artırılacağını bilmek isteyenler için de yararlıdır: aynı alanda bulunan ve / veya posta ile birlikte belirtilen konumla ilgili araştırma yapan kişiler tarafından bulunmanızı sağlar. Bu nedenle, kullanın ve bölge, şehir ve gerekirse mahalle ile birlikte hashtag'ler kullanın (#Milano, #Lombardia, #Milanogram, #igersMilano, #igersLombardia, vb.) Bu tarz diğer makalelerimizi de okuyarak daha çok bilgi edinebilir dilerseniz de instagram takipçi ve beğeni hileleri deneyimlemek için hemen ana sayfamıza giderek satın alım yapabilir ve şifrenizi dahi vermeden etkileşim sayılarınızı artırabilirsiniz.