Instagram Beğeni Artırma 2020 MART

Instagram Beğeni Artırma 2020 MART

İNSTAGRAM’DA TAKİPÇİ ARTTIRMA NASIL YAPILIR?

 

Başka kullanıcılarla iletişim kurun, networking yapın

Instagram kullanıcılarının paylaşımlarını beğenerek ve yorumlar yazarak başkaları tarafından görünme şansınız artar ve bu durum takipçi sayınızın artmasını sağlar. Kesinlikle sürekli etkileşimde olmalısınız.

Çalışanlarınızın ve çalışma ortamınızın fotoğraflarını paylaşın

İnsanlar şirketlerin çalışma ortamlarını merak eder ve işlerin nasıl yürüdüğünü görmek isterler bu yüzden bu tarz gönderiler sürekli olarak viral olmakta ve ilgi görmekte.

Kolaj Oluşturun

Instagram’da kolaj oluşturamıyoruz ancak instagram harici birçok kolaj uygulama var, bunları kullanarak dikkat çeken görseller paylaşılabilir. (Instapic Frames, Pic Collage, Collage Shaper, Photo Shaper, Collage Maker, vb). Kolaj paylaşımları daha çok içerik paylaşmanızı sağlar. Burada önemli olan farklı ancak alakalı paylaşımları bir araya getirerek yapmanızdır.

Hashtag Kullanımı

Hashtag’lerin önemi ve doğru kullanımı üzerine daha önce paylaşımlar yapmıştım. İlgili hashtag oluşturma paylaşımlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacaktır.

Instagram hesabınızı Facebook’da paylaşın

Facebook, instagram’ı satın aldığı için bu iki platform neredeyse birbiriyle sürekli etkileşim halinde. Dolayısı ile eğer facebook sayfanız varsa burada instagram hesabınızı ekleyebilir ve instagram paylaşımlarınızı facebook’da da yapabilirsiniz.

Instagram profiliniz güncel olsun

Instagram’a yüklediğiniz fotoğraflar kadar diğer önemli bir noktada instagram profiliniz. Etkili bir profil yazısı oluşturabilmeniz için 150 karakter hakkınız var. Dolayısı ile insanlara sadece kim olduğunuzu değil, nelerden hoşlandığınızı ve ilgi alanlarınızı da yazın ve paylaşın. Dikkat çekici açıklamalar yazın.  

     

Instagram Takipçi Hileleri

Instagram üzerinden çok kolay ve oldukça uygun fiyatlar ile instagram takipçi hilesi yapabilirsiniz. Kolaylıkla takipçi sayınızı artırabilirsiniz ve dilediğiniz gibi kaliteli ve yüksek sayıda takipçi elde edebilirsiniz. 

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram üzerinde takipçi yanı sıra ınstagram beğeni artırma işlemide oldukça popüler ve zaman harcamadan takipcivar.com adresimiz üzerinde yapabileceğiniz işlemlerdir. Hem ücretsiz hem de ücretli olarak takipçi ve beğeni kazanma işlemini yapabilir ve gönlünüzce güçlü bir profil hesabı oluşturabilirsiniz.