Güvenilir hileler ile instagram takipçisi arttırma

Güvenilir hileler ile instagram takipçisi arttırma

Instagram takipçi nasıl artırılır?

Instagram'da takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız ilk akla gelen şey hiledir. Aslında hile dışında birçok yöntem olmasına rağmen en fazla kullanılan yöntem instagram hiledir. Hile ile takipçi arttırma işlemi yaptığınız siteye göre güvenilir veya tehlikeli olarak adlandırılır. Takipcivar olarak kullanıcılarımızdan şifre istemen ücretsiz olarak takipçi arttırma işlemi yapmalarına olanak sağlıyoruz. Kullanmadan önce siteyi araştırırsanız asla hesabınız zarar görmez ve ücret ödemezsiniz. Ücretsiz olarak takipçi kasmak için hile kullanılabilir.

 

 

Takip et, Takibi bırak (GT) :Bu kültürün ilk çıktığı yer Twitter. Bu işlemi Twitter'da yaparsanız çok daha fazla dönüş aldığınızı görüceksiniz. Fakat yine de Instagram üzerinden uygulanabilir. Dikkat etmeniz gereken nokta 1 saatte en fazla 100 kişiyi takip etmenizdir. Daha fazlasını yaptığınızda hesabınız engel yiyebilir. Aktif takipçi kasma için takip et ve takibi bırak kullanılabilir.

Reklam ile takipçi arttırma: Belirli sayfalara reklam vererek hem profilinizin etkileşimini hemde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Fakat genelde 1 milyon olarak görünen o büyük sayfaların takipçilerinin çoğu bot veya kullanılmayan hesaplardır. Fakat sizden 1 milyon ücreti aldıkları için verdiğiniz para değmeyecektir. Reklam ile takipçi kasma işlemini tavsiye etmiyoruz.

Çeşitli çekilişler ile takipçi kazanma: Çekiliş sayfalarında ve ünlü profillerde yapılan çekilişler ile sizi takip edenlerden bir kişiye hediye verileceği duyurulur. Instagram'da yapılan en iyi takipçi kasma yöntemidir. Fiyat olarak da uygun olduğu için çekiliş ile Instagram takipçi kasma tavsiye ettiğimiz bir yöntemdir.

Ücretli takipçi paketleri: Bunların yanı sıra ana sayfamız üzerinden oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunmuş olduğumuz instagram takipçi ve beğeni paketlerini de satın alabilirsiniz. Bu işlemler ücretsiz işlemlere göre tek seferlik ya da otomatik olarak yapılacağından çok daha hızlı bir işlemdir. Zaman harcamadan uygun fiyatlar ile takipçi artırabilirsiniz ve instagramın bambaşka bir boyutuna erişebilirsiniz.