Güven ile Takipçi Satın Alın

Güven ile Takipçi Satın Alın

INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMA AŞAMALARI

Neden Instagram Takipçisi Satın Almalı?

Her ay 700 milyon kişi Instagram kullanıyor ve sayı her geçen gün artıyor. Herkes hem özel şahıslar hem de girişimciler gibi çok sayıda kullanıcıdan yararlanabilir. Bir profilin Instagram takipçisi sayısı izleyiciye hemen görünür: çok sayıda takipçi büyük popülerlikle ilişkilidir ve potansiyel takipçileri de sizi takip etmeye ikna etme olasılığı daha yüksektir. Sizlerde popülarite yakalamak ve belirli bir kitleye hitap etmek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilir ve kaliteli instagram hilelerimize göz atabilirsiniz.

Takipcivar.com garantisi nedir?

Size takipçileri bir kez sağlıyoruz ve onların sizinle uzun süre kalmasını istiyoruz. Ne yazık ki, yeni takipçilerin bazılarının profilinizden çıkması önlenemez. Bu nedenle, bazı takipçilere başlangıçtaki "takipçileri" telafi etmek için sipariş edilenden daha fazla aracılık ediyoruz. Ayrıca, yerleşimi tamamladıktan sonraki ilk otuz gün içinde takipçileri takip ederseniz, bunları ücretsiz olarak değiştireceğiz.

Erkek veya kadın takipçiler alabilir miyim?

Evet, bizimle mümkün! Daha fazla erkek ya da daha fazla kadın takipçi almak isteyip istemediğinizi seçin. Bahsedilen takipçilerin en az % 90'ı seçiminizle eşleşmelidir. Aksi takdirde, elbette size seçenek ücretini geri ödeyeceğiz. Kesinlikle garanti sağlamaktayız.

   

Ne zaman takipçilerinizi ve beğenilerini almaya başlayacaksınız

Basit sipariş sürecimizi tamamladıktan sonra ödemeyi başlatabilirsiniz. Ödeme yöntemleri ön ödeme, kredi kartı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödemenizi alır almaz Instagram takipçilerinin yerleşimi başlar. Bu genellikle birkaç saat içinde olur. Lütfen dikkat: Siparişiniz için önceden ödeme yaparsanız, siparişinizi yalnızca banka hesabımızda ödeme aldıktan sonra işleme koyacağız.

Parolalarınızı Kendinize Saklayın!

Evet, kesinlikle sizden asla şifrenizi istemeyeceğiz. Instagram takipçilerine aracılık etmeye başlamak için yalnızca kullanıcı adınıza ihtiyacımız var. Yerleşimin durumu hakkında sizi bilgilendirmek için sipariş verirken bir e-posta adresi de girersiniz. Kolaylıkla ve Güvenle Instagram Takipçileri Satın Alabilirsiniz.

Hesaplarınız risk altında mı?

Takipcivar kendini yüksek kalite standartlarını koruma hedefini belirlemiştir. İyi müşteri hizmetlerine ek olarak, bu aynı zamanda müşterilerimizin korunmasını da içerir. Hizmetimiz sonucunda bir hesabın engellendiği durumun farkında değiliz.