Gerçek kaliteli instagram takipçi satın alma

Gerçek kaliteli instagram takipçi satın alma

YÜKSEK SAYIDA TAKİPÇİLİ HESAP SAHİBİ OLMAK

1 - İyi bir Instagram hesabının temeli

Instagram beğenileri ve takipçileri kazanma işleminden önce, hiçbir şey için zaman kaybetmemek ya da çok fazla zaman kaybetmemek için bu bölümü okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Özellikle fotoğraflarınızı takip etmek ve yorum göndermek için sizi takip eden kaliteli takipçiler arıyorsanız. İyi başlamak için ihtiyacınız var. Profil resmi! Göz alıcı bir fotoğrafınız olduğundan emin olun! Bunu hesabınızdan ilk gören şey budur. Ekstra olarak da İyi bir açıklama. Aynı profil fotoğrafından sonra ikinci şey! İlginç içeriklere ve kaliteli fotoğraflara sahip olun. Takipçilerinizi korumak istiyorsanız bu temeldir. Çok sayıda takipçisi olan hesaplarda örnek alın! Kolayca örnekler bulacaksınız.

Düzenli olarak gönderi yayınlayın. Haftada en az bir kez kesinlikle paylaşım yapılmalıdır.

Takipçilerinizi korkutmak için spam göndermeyin.

Belirli bir tema seçin ve ona sadık kalın (araba, manzara, spor, seyahat ve hatta fotoğraflarınız…) Takipçileriniz sizi takip ediyor, çünkü araba fotoğrafları yayınladığınız ve aniden manzara yayınladığınız için herkesi memnun edemeyebilirsiniz. Planlı ve düzgün gönderilere dikkat edin.

Fotoğraflarınızı göndermek istediğiniz zamanı seçin. Yayın zamanına bağlı olarak aynı sonuçları elde edemezsiniz v eğer gerçekten Instagram'a yatırım yapmak istiyorsanız, tüm hayatınız boyunca, şehrinizdeki Instagram buluşmalarına katılabilirsiniz. Veya bir marka veya başka biriyseniz, yarışmalar düzenleyin. "Fotoğraf bağlantınızla bir fotoğrafı yeniden yayınlama" tarzında sürekli olarak iletişim de olmuş olacaksınız. Kısacası, kesinlikle yaratıcı olunmalıdır.

2 - Doğal yöntem

Basit bir yöntem, zaten Instagram'a kayıtlı olan arkadaşlarınızı eklemek için facebook hesabınıza giriş yapmaktır.

Etiketleri fotoğraflarınızın temasına göre kullanın, aynı zamanda popüler etiketler (#wonderful #beautiful #amazing #lıkealıke #vscocam # girl…) Fotoğraf başına maksimum etiket sınırınız bulunmakta, bu yüzden onları abartmadan kullanın! En fazla 7-8 tane yapılmalıdır ve kötü durmamasına özen gösterilmelidir.

Sizin ile aynı içerik paylaşan yüksek aboneli hesapları inceleyin ve feyz alın. Hesabınıza abone olma ve karşılığında fotoğraflarınızı beğenme şansını artıracaksınız. Sürekli olarak aktif olarak iletişim kurun.

Sizinle aynı temaya sahip yabancıların fotoğraflarına kişiselleştirilmiş yorumlar gönderin. Aynen, hesabınıza abone olma ve karşılığında fotoğraflarınızı beğenme şansını da artıracaksınız.

Çok uzun ve beğeniler ve takipçiler açısından mutlaka karlı değil, ama zaten oldukça iyi çalışıyor.


3 – Instagram Hileleri

Bu işlemlerin yanı sıra daha az uğraş gerektiren gerçek kaliteli instagram takipçi satın alma işlemini de güvenilir sitelerden uygulayabilirsiniz. Kesinlikle şifreniz ile satın alım yapmayınız. Hesaplarınızın herkese açık olması kaidesiyle bu işlemlerin gerçekleştirmekteler. Öncesinden kaliteli bir araştırma yaparak adı bilinen ve müşteri potansiyeli yüksek sitelerden takipçi ve beğeni satın alımı yapabilirsiniz. Kesinlikle legaldir. Bot takipçiler satın almamaya özen gösteriniz.