Gerçek Instagram takipçisi kazanmak

Gerçek Instagram takipçisi kazanmak

INSTAGRAM’IN BEŞ EMRİ

Her varlık gibi, Instagram'ın da uymamız gereken kendi kuralları vardır. Bu temel kurallara uymak zorundasınız. Yalnızca kendimiz çektiğimiz fotoğrafları, videoları yayınlayın. En kötü durumda, paylaşılan haklara sahip olduğunuzdan emin olun.

Kişisel verilerinizi asla paylaşmayın. Şifre, banka kodu.

Instagram'ın her yaştan kişiliği bir araya getirdiğini unutmayın. Lütfen yalnızca uygun fotoğraf ve videolar gönderin. Bu durumda yanlış içerikler yayınlarsanız, yöneticiler tarafından engellenirsiniz. Tüm bireylerin yasalarına ve ilkelerine saygı gösterin. Irkçılık, dini ve / veya kültürel ayrımcılık yok. Huzurlu bir ortam sağlamak için Instagram topluluğu kendine zarar vermeyi teşvik etmez. Bunun yerine, ilginç ve faydalı bulduğunuz yayınları teşvik edin. Sayfalar gibi kaydolun.

Kişiselleştirilmiş hizmetler

Tüm kullanıcılar benzersiz olduğundan, Takipcivar tarafından sunulan hizmetler de kişiselleştirilecektir. Örneğin, takipçilerinizin büyüme sisteminde daha hızlı veya biraz daha az değişiklik yapmak istiyorsanız, sorun değil. Sizinle ve kendi hızınızda gelişecekler. Ülkeye bağlı olarak, bölgenizin ve çevresinin takipçilerini de sunabilir. Seçiminizi yaptıktan sonra güvenli platformlar üzerinden ödemeye devam edebilirsiniz. Sipariş daha sonra onaylanacak ve işlemler gerçekleşecek.

Satın alınan takipçi kaybetmek mümkün mü?

Tabii ki, yukarıda açıklandığı gibi, Takipcivar sizi takip etmek için kesinlikle sahte bir hesap oluşturmaz, ancak gerçek insanlardır. Ve elbette bu insanlar zihinlerini değiştirebilir ve takipten çıkabilirler. Ama endişelenme. Kaybettiğiniz takipçiler mümkün olan en kısa sürede değiştirilecektir. Basit, hatırla, dünya çapında 500 milyon insan çalışıyor. Ve bu sayı büyümeye devam ediyor. Yani panik yapma. "Biri bulmak için on kaybetti" demiş gibi. Takipcivar ile tüm tekliflere uygulanan bir garantidir. Gerçek Instagram takipçisi kazanmak oldukça zordur ve web sitemiz bu işlemleri sizler için sürekli güncelleyerek en kaliteli bir biçimde sizlere sunmakta.

Instagram için takipçi satın almanız tavsiye edilir mi?

Instagram, uluslararası bir kitleye kendinizi tanıtmak için ideal bir yerdir. Resminizi gerçekten geliştirmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. İster birey, ister yeni bir şirket, isterse büyük bir şirket olun, Instagram'ı reklamcılık stratejinizde hesaba katmamak zordur. Takipcivar üzerinden takipçi satın alarak rakiplerinizden sıyrılırsınız, daha çekici olursunuz. Binlerce kişinin izlediği bir profil, sıfır aboneli bir profilden her zaman daha ilginç olacaktır. Buna ortaklık parametresi eklenir. Etkili birisiniz, büyük markalar sizi giydirmek, onlardan bahsetmek için savaşacaklar. Çok verimli bir reklamdır ve eylem alanınızın genişlediğini görmek için bir fırsattır.  

     

Nasıl çalışır?

Çok basit. Ana sayfada Instagram ürünleri bölümünü bulacaksınız. Daha sonra Takipcivar adresinin sunduğu çeşitli tekliflere yönlendirileceksiniz. Bir çok üst düzey kalite de instagram hileleri kusursuz olarak sizlere sunmaktayız.

Ürününüzü seçin: yazın, takipçiler, görünümler…

Gerekli sayıyı belirtin. (100, 1000, 10000, ...)

Kullanıcı adınızı girin (parola gerekmez)

Yöntemi ve teslim süresini seçin (anlık, aşamalı, aşamalı, ...)

Siparişi ödeme ile sonlandırarak doğrulayın.