En Uygun Instagram Beğeni Hilesi

En Uygun Instagram Beğeni Hilesi


Beğeniler Neden Önemlidir? Instagram'da Etkileşimi Ölçme

    Instagram'da daha fazla beğeni almak için uğraşıyorsanız, tek kişi siz değilsiniz. Facebook devraldığından beri, fotoğraf paylaşım platformunda Facebook'un erişiminin gerçekleştirdiği değişiklikleri taklit eden birçok algoritma değişikliği yapıldı. Yakın tarihli bir çalışma, Instagram post etkileşimlerinin son bir yılda en az üçte bir oranında azaldığını bulmuştur. Yorumlar ve beğeniler yaklaşık% 27 oranında azalır ve videolar ortalama% 39 oranında azalır. Bu sizin için tam olarak ne anlama geliyor? Bu, katılımınızı tekrar artırmak için Instagram pazarlama stratejinizi yeniden düşünmeniz gerektiği anlamına gelir; bu da yayınlarınıza daha fazla beğeni ve görünürlük sağlayacaktır.

Etkileşimi artırmak için Instagram'da nasıl daha fazla beğenilir?

Daha önce üzerinde durduğumuz gibi, Facebook sayfası algoritmasına benzer şekilde yeni Instagram algoritması, en yüksek etkileşime sahip yayınları destekliyor. Bu, beğenilerin ve yorumların şu ana kadar olduğundan daha yararlı olmadığı anlamına gelir. Ne kadar çok kişi varsa, yayınınızı o kadar çok görür. Yüksek etkileşim almak sizi instagram da öne çıkaracaktır.

                                                                                                                     

                                   

Instagram Beğeni Hilesi

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda etkileşimin arttırdığını gözle göreceksiniz lakin yavaş yavaş olacaktır. Sizde instagram beğeni hilesine başvurmayı düşene bilirsiniz. Kusursuz ve kaliteli sürekli güncellenen alt yapısı sağlam panelimizin güvenilir ve stabil çalıştığını fark edeceksiniz. En kolay ve en uygun instagram beğeni hilesini web sitemizden ücerinden hiç bir şifre istemeden sadece kullanıcı adınızı kullanarak  ve hesabınızın gizli olmaması şartıyla  son derece hızlı bir biçimde yapabileceksiniz ücretsiz beğeni hilesi dilerseniz ücretli paketlerimizi satın alabilir kalitenin ve etkileşimi keyfini sürebilirsiniz.