En iyi takipçi kasma sitesi

En iyi takipçi kasma sitesi

AZ TAKİPCİLİ HESAPLARA SON

Instagram dan sıkıldınız ya da takipçilerinizi arttıramıyorsanız etkileşim alamıyorsanız bu sizin canını sıkıyorsa ilk önceliğiniz hesap dondurmak olmamalı nerede yanlış yaptığınıza bakmalı ve onlara çözümler üretmelisiniz. Bu durumda ise sizlere yardımcı olmak için biz buradayız. Takipcivar.com adresi olarak sizlere takipçi ve beğeni hatta yorum ve video görüntülenme gibi konularında oldukça geniş farklı ve uygun fiyatlı paketlerimiz bulunmakta. Sizde az takipçilerin olduğu hesabınızdan sıkıldınız mı? Dilerseniz ücretsiz takipçi kasma yöntemi olarak sitemizi ziyaret edebilir ve saatlik krediler ile takipçi kazanabilir bu işlemlerin sonrasında kaliteli içerikler paylaşarak diğer kullanıcıların dikkati çekerek gerçek takipçi kazanabilirsiniz. Popüler ya da göz önünde olmak bir çoğumuzun istediği bir olaydır biz size bu noktada yardımcı olarak işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Takipcivar.com adresi Türkiye’nin en iyi takipçi kasma siteleri arasında olup bu işlemler sırasında hiçbir türlü şifre istemeden ve ya bilgilerinizi kaydetmeden çalışan kusursuz ve sürekli güncellenen bir alt yapıdır. Havuz sistemimiz ile etkileşimleriniz artacak ve gözler görülür bir biçimde farkı anlayabileceksiniz.

 

      

INSTAGRAM DONDURMA NASIL YAPILIR?

Hesap dondurma işlemi sosyal medyadan kısa süreliğine kopmak isteyenler için kurtarıcı oluyor. Günümüzün popüler fotoğraf ve video uygulaması instagram kullanıcıların hesap dondurma fırsatı tanımaktadır. Hesabını bir süreliğine donduranlar paylaşım ve yorum da kaybetmez. Instagram hesabınızı dondurduktan 24 saat sonra yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Instagram dondurma işlemi tüm fotoğraf ve videolar ile beğenilerin saklı kalmasını sağlar. Peki Instagram hesabı nasıl dondurulur?

Masaüstünde Instagram hesabınıza giriş yaparak, profil düzenle kısmından “Hesabımı geçici olarak kapat” sayfasına gelin. Hesabınızı neden kapattığınızı belirtip, şifrenizi girmeniz gerekiyor. Son olarak da en altta Hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine tıklayın.

Hesabınızı kapattıktan sonra dönüş yapmak için Kullanıcı adı ve Şifrenize ihtiyacınız olacak. Bunları bir yere not edin. Eğer pişman olup hemen dönüş yapmak isterseniz, Instagram buna izin vermeyecek. Hesabınıza ulaşmak için birkaç saat beklemeniz gerekli.