Beğeni ve Takipçi Kasmak

Beğeni ve Takipçi Kasmak

Instagram'da hashtag nedir?

Instagram'daki bir hashtag, öncesinde "#" işareti bulunan ve bir yayının açıklamasında veya yorumlarında kullanılan bir kelime (veya ifade). Hashtag'ler Instagram'ın içeriği düzenlemesine ve dizine eklemesine yardımcı olur, bu da platformun ilgili kullanıcılara sunmasını sağlar. Sosyal medyada çok fazla iseniz, muhtemelen hashtag'leri iş başında gördünüz. Tüm bu uğraş gerektiren işlemler yerine direkt olarak takipçi satın alımı ya da beğeni satın alımı işlemini kaliteli bir siteden uygulayabilirsiniz. 2020 Takipçi kazanı lakabı ile bilinen takipcivar.com adresi sizlere tüm bu işlemleri oldukça uygun fiyatlar ile sunmakta. Sade ve şık ana sayfa tasarımı ile satın alımı kolayca gerçekleştirebilir ve olası bir sıkıntıda canlı desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel instagram hilelerini hemen deneyimlemek için tıklayabilir hashtag’ler ile ilgili bilgiler için okumaya devam edebilirsiniz.

 

Instagram'da hashtag'leri neden kullanmalıyım?

Instagram'daki Hashtaglerin farklı amaçları vardır.

 

Daha fazla beğeni kazanmak:  Belirli bir ilgiye sahip Instagram kullanıcıları muhtemelen bu konuyla ilişkili hashtag'leri arıyorlar. Dolayısıyla, içeriğinizle hashtag'ler kullanarak sizi bulma ve markanızı keşfetme olasılığınız daha yüksektir. Bu yüzden beğeni almak için en iyi hashtag'leri tanımlamak her zaman iyidir.

Daha fazla Instagram Takipçileri:  Belirli bir niş ile ilgilenen Instagram kullanıcıları muhtemelen bu nişle ilgili hashtag'ler arıyorlar. Sonuç olarak, doğru hashtag'leri kullanmak erişiminizi genişletir ve daha fazla kişinin içeriğinizi keşfetmesini sağlar. Hashtagler nedeniyle hesabınıza ulaşırlar ve içeriği beğenirlerse, mutlaka takip edeceklerdir. Bu her girişimci için ideal bir durum! Ürünlerinizi ve markanızı zaten hevesli kullanıcılara tanıtıyorsunuz. Özetle, Instagram'da doğru hashtag'leri kullanmak, platformdaki görünürlüğünüzü artırmanın harika bir yoludur.

Daha fazla satış:  Ürünlerinizi tanıtırken bir nişe özgü hashtag'ler kullanırsanız, içerikle ilişkili ürünlerle ilgilenen potansiyel alıcıların dikkatini çekeceksiniz. Cazip içeriklerle kullanılan iyi düşünülmüş hashtag'ler ile mağaza satışlarınızı artırabilirsiniz.

Instagram hashtag performans izleme:  profesyonel bir profiliniz varsa (Instagram Business), hashtag'lerinizin performansını ölçmek için Analizleriniz vardır. Instagram bu özelliği ekledi, böylece yayınlarınızın görüntüleme veya gösterim sayısına bakarak kullanılan hashtag'lerin etkinliğini analiz edebilirsiniz.

Instagram'da Hashtag takip ediyor:  Instagram şimdi hashtags! Bu, sizi ilgilendiren bir konuya veya topluluğa, bir kullanıcıya abone olduğunuz şekilde abone olabileceğiniz anlamına gelir.

Instagram biyografinize yerleşik Hashtag'ler: Instagram'daki  hashtag'ler için bir başka harika özellik de Instagram biyografinize tıklanabilir hashtag'ler (ve kullanıcı adları) ekleme yeteneğidir. Etkili bir biyografi geliştirmek ve en sevdiğiniz hashtag'i en baştan tanıtmak.

Instagram hikayelerinize entegre edilen  hashtag'ler: Instagram hikayelerine Instagram profilinize hashtag'ler ekleme olanağınız da var. Bul ve Keşfet sayfası, hikayelere eklenen hashtag'leri bulmanızı sağlar. Dolayısıyla, bir kullanıcı hikayenizle ilişkilendirdiğiniz hashtag'i ararsa, sayfanın üst kısmındaki hikaye feed'inde görünür. Beğeni ve takipçi kasmak artık çok kolay sizlerde legal instagram hileleri başvurabilir ve kısa zamanda popüler olabilirsiniz.