Anında 500 Gerçek Instagram Beğeni İster misiniz?

Anında 500 Gerçek Instagram Beğeni İster misiniz?

Instagram’da DM Ekran Görüntüsü Aldığınızda Gönderen kişiye bildiriliyor mu?

İlk çıkışından üç yıl sonra Instagram doğrudan mesajlaşma özelliği oluşturdu. Bu özellik, kullanıcıların iki kişi arasında özel olarak mesaj göndermesine izin verdi. Birkaç yıl sonra Instagram özelliği, kullanıcıların iki ila on beş hesap arasında mesajlaşmalarını sağlamak için özelliği genişletti. Grup sohbeti kişisel hesaplar ve işletme hesapları arasında popüler hale geldi. Kişisel hesaplar kısa mesajlar ve mesajlar göndermek için doğrudan mesajlar kullanır. İşletme sahipleri, yeni bir gönderiyi birbirlerine bildirmek için doğrudan iletiler kullanır ve grup üyelerinden algoritmadaki sıralamasını iyileştirmek için içerikleriyle etkileşim kurmalarını ister.

Doğrudan mesajlar, diğer kullanıcılara kısa mesaj göndermek için kullanılabilir. Ayrıca, bir kullanıcıya yayını olan bir kullanıcıya mesaj gönderme seçeneği de vardır. Mesaj geçmişi uygulamaya kaydedilir ve kullanıcılar mesajı kimlerin görüntülediğini görebilir. Bir kullanıcı, herhangi bir kişiyle veya bir grupla sohbet etmeyi istediği zaman silebilir. Ayrıca grup sohbetinden ayrılma talebinde bulunabilirler.

Dm ekran görüntüsü aldığınızda karşı taraf bildirim alıyor mu?

 Yayınlama tarihinde Instagram, doğrudan mesajları sohbetteki başka bir kullanıcı tarafından ekran görüntüsündeyse bir kullanıcıyı bilgilendirmez. Sohbet içindeki hiçbir kullanıcıya ekran görüntüsü bildirilmez. Doğrudan mesajın ekran görüntüsü otomatik olarak telefonunuzun film rulosuna kaydedilir.

Anında 500 Gerçek Instagram Beğeni İster misiniz? Buraya Tıkla!

Aynısı, onları takip etmeyen bir kullanıcıya mesaj gönderen hesaplar için de geçerlidir. İleti ayrı bir gelen kutusunda kalır. Burada bir kullanıcı, hesabın kendilerine mesaj gönderebilmesine izin verip vermeyeceğini belirleyebilir. İki seçenek vardır, hesabın size mesaj göndermesine izin verin veya izin vermeyin. Bir hesabın size mesaj göndermesine izin vermezseniz, onlara bildirim gönderilmez. Bir hesabın size mesaj göndermesine izin verirseniz, sohbetleri ilk doğrudan mesaj gelen kutusuna taşınır. Instagram, özelliklerini ve tasarımını sürekli olarak geliştiriyor ve gelecekte kullanıcıların doğrudan bir mesajın ekran görüntüsü olup olmadığını görmelerine izin verme olasılığı var. Bir kullanıcıya ekran görüntüsünün bildirilmesini önlemek için Instagram güncellemesi mevcut olduğunda App store'da sunulan yeni özellikleri okuyabilirsiniz. Her büyük güncellemeden önce Instagram yeni özelliklerine işaret edecek ve teknoloji meraklısı bloglar bunları vurgulayacak.