500 Yeni Instagram Takipçisi Satın Alın

500 Yeni Instagram Takipçisi Satın Alın

Instagram Takipçileri Satın Almak

Instagram takipçileri artık büyük bir etkiye sahip. Ne kadar çok takipçiniz varsa, popülariteniz ve erişiminiz o kadar büyük olacaktır. Daha başarılı olun ve profilinizi kalabalıktan ayırın.

Ucuz takipçilere göre kalite avantajı:

Kaliteli takipçileri ile gerçek Instagram takipçileri elde edersiniz. Uygulama iş ortağı ağımızdaki siparişinizi kontrol ettikten sonra, Instagram profiliniz "Takip et" i tıklayarak uygun kullanıcılara reklam olarak önerilecektir. Katılan uygulama kullanıcıları bunun için bir geri ödeme alır (örneğin, uygulama içindeki puanlar). Katılan uygulama kullanıcıları önerilen Instagram profillerini seçebilir, bu nedenle kullanıcılar hesabınızı "İzle" yi özgürce tıklar. Bu, Instagram hesabınızla gerçek bir etkileşim yaratır.

Siparişiniz 1-2 gün içinde işleme koyulacaktır (hızlı servis rezervasyonu yapılmadığı sürece). Onay verilir verilmez ve reklam başlar başlamaz sipariş onayı alırsınız.  "Instagram Takipçi Satın Al" reklamlarımızın tümü birkaç güne yayılmıştır. Bu reklam zamanlanır ve sipariş edilen takipçi sayısına ulaşılana kadar günlük olarak yerleştirilir.

   

Yeni Instagram takipçilerimi ne kadar çabuk alabilirim?

Yeni Instagram takipçisi / abone sayısı günlük olarak değişebilir. Etkileşime ve ilgiye bağlı olarak, reklamlar yoluyla günde en fazla 500 yeni Instagram takipçisi alacaksınız. Toplam sayıya ulaşıncaya kadar devam eder. Kendiniz satın almak istediğiniz Instagram takipçisi sayısını siz belirlersiniz. Bunun için erişim verisi veya şifre gerekmez.  Siparişin teslim edilmesi istenen Instagram kullanıcı adını girin. Her sipariş için farklı bir Instagram kullanıcı adı da belirtilebilir.

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

En yüksek kalite

-          % 100 gerçek "Instagram takipçileri satın al"

-          Reklamlardan takipçiler

-          Şifre gerekli değil

-          Serbestçe seçilebilen Instagram takipçisi sayısı

-          % 100 güvenli ve gizli işleme

-          Takipçilere 30 günlük garanti

-          Ücretsiz servis ve destek