2020 Mayıs Instagram Hileleri

2020 Mayıs Instagram Hileleri

Instagram Takipçisi Satın Almak İçin Alternatifler

Instagram'ın yeni algoritması, etkileşimi takip edenlerin sayısından daha fazla ödüllendiriyor ve geçmişte kullanıcıların katıldığı yayınlara benzer içerik gösteriyor. Etkileşimi artırmak için, platformda ideal kitlenizin önüne geçmek için deneyebileceğiniz birçok farklı işlem vardır. İster kişisel markanızı ister bir şirket hesabınızı oluşturun, iyi Instagram pazarlama uygulamalarını kullanarak aylık yaklaşık 800 milyon Instagram kullanıcısına daha iyi ulaşabilir ve otantik bir kitle oluşturabilirsiniz.  İlk olarak, kullanıcıların profilinizi ve içeriğinizi görebilmesi için hesabınızı herkese açık hale getirin. Bu şekilde, içeriğiniz kullanıcıların keşif sayfalarında ortaya çıktığında, hedef görüntülemenizi çeken ve memnun eden kitlenizi organik olarak büyütebilirsiniz. Ardından, feed'inize çeşitli yayınlar yayınlayın: hikayenizde resim, GIF, video, Boomerangs, kısa testler, nasıl yapılır, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ve çok daha fazlasını gönderebilirsiniz. Yüksek kaliteli fotoğraflar kullanarak, akılda kalıcı altyazılar yazarak, tutarlı bir şekilde yayın göndererek ve kendinizi diğer hesaplardan ayırmak için benzersiz bir stil oluşturarak takipçileriniz arasında güven ve heyecan yaratın. Hangi hashtag'lerin çok fazla buzz oluşturduğunu ve markanızla uyumlu olduğunu araştırın - hashtag'ler doğru şekilde yapılırsa yeni kitlelere ulaşmak için harika bir yol olabilir. Marka kişiliğinize bağlı olarak, içeriğinizde komik veya esprili olmanıza yardımcı olabilir. Markanızın nasıl algılandığı ve Instagram'ın etrafındaki trendler hakkında yayınlanacak içeriği seçerken ve Instagram topluluğunuzla nasıl etkileşime gireceğiniz konusunda derin bir farkındalığa sahip olmak.

Son olarak, platformda Instagram Live, IGTV, Instagram hikayeleri veya Instagram'da Alışveriş gibi birçok farklı kanalı kullanın. Kullanıcılarla bağlantı kurmanın birçok farklı yolu vardır ve bu özelliklerle etkileşimi artırarak, katılımı ve trafiği organik ve otantik bir şekilde artırabilirsiniz. Bu durumların yanı sıra takipçi satın alma işlemi de yeni açılan hesaplar için muhteşem bir fikir olabilir. Direkt olarak belirli bir kitle elde edebilir ve diğer instagram kullanıcıların dikkatlerini kolaylıkla çekebilirsiniz.

Bu ve diğer tüm instagram hileleri için takipcivar.com adresi sizlere en kaliteli ve en uygun paketleri sunmakta. Kalite ve güvenin tek bir çatı altında birleştiği takipcivar.com sizlere her türlü desteği sunmakta. Kaliteli instagram takipçi satın almak için tıklayınız.