2020 Instagram Takipçileri Nasıl Artırılır?

2020 Instagram Takipçileri Nasıl Artırılır?

Instagram'da takipçiler nasıl artırılır

Geçen Ocak 2019 itibarıyla Instagram sosyal ağının geliştirilmesinde, kullanıcılar arasında gerçek bağlantıları geliştirmek için yeni bir algoritma var. Hem profiller hem de yayınlarda radikal bir değişiklik. Bu, Instagram'da artan takipçilerin artık eskisi kadar basit olmamasına yol açtı. Bu nedenle, şimdi arayan birçok kişi var Instagram'da takipçi nasıl artırılır. Bununla birlikte, yayınlarımızın hacmini artırmamıza yardımcı olmak için hala bir takım süreçlerimiz var, bu da hesabımızda artan takipçileri gerektirecektir.

EN İYİ İÇERİK

Profil tarafından oluşturulan içerik, takipçi kazanmak için çok önemlidir. Bunun için kaliteli içerik oluşturmaktan daha iyi bir şey değildir. Görsel olarak iletebildiği kadar çekici olmalıdır. Bazen çok orijinal olmamız değil, motive edici ve ilham verici olan halka açık resim ve metinleri getirmenizdir. Instagram'da takipçileri nasıl artıracağınız içerik aracılığıyla elde edilebilir.

ETİKETLİ # İFADELER

Hashtag'ler Instagram üzerinde sadece mükemmel etiketleme fotoğraf ve / veya videolar için aracı değil, aynı zamanda olan biz uymayan diğer profilleri ulaşmak için ideal, şimdi Aziz ise Instagram, bir yayında maruz kalan içeriği işaretlemek için en fazla 30 hashtag kullanılmasına izin verir.

Genellikle, yazı başına 10-15'ten fazla hashtag kullanmak gerekli değildir. Buna ek olarak, farklı olmaları ve en popüler olanlardan daha az bilinenlere kadar çeşitlilik göstermeleri arzu edilir.Bu şekilde onları her zaman kullanmayacağız ve daha geniş bir erişime sahip olmayacağız.

INSTAGRAM HİKAYELERİ

Instagram Hikayeler, bu sosyal ağın yayınlarımıza fotoğraf, video yüklememize, filtreler, efektler ve katmanlar eklememizi sağlayan bir araçtır. Saat 24'te profilimizden sona erecek olan hikayeleri eğitmemize izin veriyor. Mümkün olduğunca çok takipçi için eğlenceli ve orijinal aradığınız çok ilginç bir içerik. Instagram'da nasıl reklam oluşturacağınızı anlatıyoruz.

INSTAGRAM ÇEKİCİ

Daha profesyonel bir bakış açısıyla, bir çekiliş düzenlemek, Instagram'da takipçileri artırmak için ilginç bir seçenek olabilir. Ancak, ödülünün hesabınızla bir ilgisi olan bir top olmalı. İlgi yaratmak için potansiyel takipçilerinizin profiline bağlı olması önerilir. Paralel olarak, diğer Instagram hesaplarıyla birlikte ortak bir çekiliş yapılabilir. Bu şekilde, bizimkine benzer içeriğe sahip diğer profillerde daha fazla varlığın tadını çıkaracağız. Bu, Instagram'da takipçileri nasıl artıracağınıza iyi bir cevap olabilir. Doğrudan Instagram üzerinden daha fazla bilgi edinin.

 

   

DİĞER KULLANICILARLA İLETİŞİM KURUN

Instagram'daki takipçileri artırmak için diğer kullanıcılarla, markalarla ve sayfalarla bağlantı kurmak çok önemlidir. Aynı zamanda, doğal olarak yaptığımız ve her zaman spam'den kaçındığımız sürece, diğer profil yayınlarını beğenmek ve yorum yapmak tavsiye edilemez. Diğer bilinmeyen profillerle etkileşime girerken, muhtemelen kendi içeriğimizle ilgileneceklerdir.

Gerçek şu ki, giderek artan sayıda Instagram takipçisi daha zorlaşıyor. Ancak, bu adımları ve önerileri izleyerek platformdaki profili ve numaraları iyileştirebiliriz. Ayrıca Instagram için Takipçi Satın Al hesabınızı da teşvik edebiliriz.