10.000 veya daha fazla Instagram takipçi satın al

10.000 veya daha fazla Instagram takipçi satın al

Dilediğiniz ülkeden takipçi satın alımı yapmak

Coğrafi olarak bölümlere ayrılmış takipçiler satın almak mümkündür, ancak doğrudan takipcivar.com web sitemizden satın alınan hizmetler bölümlere ayrılmaz. Belirli bir ülkenin takipçilerinin kullanılabilirliği hakkında bilgi almak için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelisiniz ve fiyatları belirteceğiz. Ayrıca yalnızca Türkçe yada İngilizce konuşan veya belirli bir dili konuşan takipçileri kontrol edebilirsiniz. Her zaman belirli ülkelerden veya dillerden takipçilerimizin olmadığını lütfen unutmayın.

Instagram takipçilerini teslim etmek ne kadar sürer?

Yaklaşık 48 saat sonra Instagram hesabınıza takipçileri yalnızca kullanıcı adınızla ekliyoruz. ve şifrenizi girmenize gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Takipçi satın aldıktan sonra, birkaç saat boyunca aşamalı olarak eklendiğini göreceksiniz. 10.000 veya daha fazla Instagram takipçi satın alınması durumunda, ekleme işlemi daha aşamalıdır ve teslimat için birkaç gün gerekir. Teslimat sürelerinin yaklaşık olduğunu ve kesin olmadığını unutmayın: mevcut satış hacmine bağlıdırlar, bu nedenle tahmini süreden önce veya sonra olabilirler.

Hesabım için kaç Instagram takipçisi satın alabilirim?

Aynı Instagram hesabı için satın alabileceğiniz takipçi veya takipçi sayısında bir sınırlama yoktur. Aynı anda alışveriş yapmamaya dikkat edin: sadece bir önceki sipariş teslim edildikten sonra yeni bir sipariş verin. Ayrıca, takipçiler teslim edildikten sonra hangi kaynaktan geldiklerini ayırt etmek mümkün olmadığından ve kampanyalarınızın etkinliğini ölçemeyeceğiniz için, farklı kampanyalar yürütmekten veya diğer kaynaklar aracılığıyla sayıları arttırmaktan kaçının.

Bunun herhangi bir riski var mı?

Hizmetlerimizi işe almak tamamen güvenlidir ve hesabınız için herhangi bir risk oluşturmaz. Instagram, takipçi satın almak için hesabınızı askıya almaz veya silmez. Ayrıca, sizden asla şifrenizi sormayacağız veya hesabınızı hiçbir şekilde yönetemeyiz. Yalnızca hesabınızın herkese açık olması ve gizli olmaması, yani fotoğraflarınızın ve videolarınızın görünür olması gerekir.